Wpis z mikrobloga

@Vantrilio:ładna. Moim zdaniem to powinno być pierwsze auto gdy skończy się 18 lat. Wyruchasz koleżankę gdy starzy w domu, pojedziesz w sobotę pod Ikea, orzewieziesz coś ludziom i masz na balet wieczorem, wstawiasz meble i w cenie paliwa zwiedzasz Portugalię w Wakacje.
  • Odpowiedz
@rafal-heros: Jak wygląda wynajem takiego samochodu, masz jakieś dodatkowe ubezpieczenie? Jaki limit kilometrów? Samochód musi być kupiony na firmę? Bardzo mnie temat interesuje bo też chciałbym raz na jakiś czas wynająć mirkom jak przyjadą do Norwegii pozwiedzać

Robiłem studia na UX w Hadze, ale przed studiami już pracowałem w zawodzie tylko wtedy to sie jeszcze nie nazywało ux a raczej web designer xdd
  • Odpowiedz
@Vantrilio: aaa ok, tylko uważaj bo możesz mieć problem jak Cię zatrzymają w Norwegii przypadkiem. Mówię tu o tym że zapewne masz stały pobyt a smigasz na holenderskich blachach. Wielu się udaje ale wielu dostaje duże mandaty jeśli dobrze kojarzę, tak przynajmniej z Polakami jest
  • Odpowiedz
@mikau: dzięki! Dopiero przeprowadziłem się do Norwegii, 2 miesiące temu więc jeszcze nie ogarniam, da się jakoś legalnie jeździć płacąc tam podatki?
Przykładowo w NL mozna jeździć na polskich blachach ile sie chce pod warunkiem, że placisz podatk drogowe
  • Odpowiedz
@Vantrilio: tak, firma, ubezpieczenie AC, limit 100 km dziennie. Mam jeszcze Niewiadow 126n na wynajem. Ta mi się zwróciła w jeden sezon XD. Też możesz ściągnąć tam i wynajmować.

Narzeczona robiła teraz kurs i chce startować w tym kierunku
  • Odpowiedz