Wpis z mikrobloga

NHL na dziś:

Anaheim Ducks

Nashville Predators

Typ: 1

Minnesota Wild

Phoenix Coyotes

Typ: 2, Over 5 (ryzykowny), dla odważnych Regulation time + handi -0.5

St. Louis Blues

Calgary Flames

Typ: 1, Under 5.5 (ryzykowny), dla odważnych Regulation time + handi -0.5

Washington Capitals

Tampa Bay Lightning

Typ: Over 5.5

Florida Panthers

Buffalo Sabres

Typ: 1

Te 5 (bez dodatkowych overów) wydają się pewne.

Bardziej ryzykowne:

Toronto Maple Leafs

Carolina Hurricanes

Typ: 2

Dallas Stars

New Jersey Devils

Typ: 1

W reszcie spotkań możliwe wszystko.

Powodzenia!

#bukmacherka #ogracbuka
  • 12
@Bit__:

Minnesota Wild

Phoenix Coyotes

Typ: 2, Over 5 (ryzykowny), dla odważnych Regulation time + handi -0.5

Według mnie akurat ten typ bardzo ryzykowny. Co prawda Wild trochę rozbite kontuzjami, ale mimo to naprawdę ładnie dają sobie radę i ja nawet nie wiem czy bardziej nie stawiałbym na nich (w każdym razie sam zagrałem tutaj over 4.5). Podobnie over 4.5 zagrałem Blues - Flames - jak sam zaznaczyłeś 5.5 ryzykowe, ale
@RomantycznyRoman: Widzisz, akurat z Phoenix jest pewien problem, bo z moich źródeł wynikało że to zdecydowany faworyt, w ogóle jednogłośnie okrzyknięty zwycięzcą i to dodatkowo w Regulation Time. Dlatego amerykańskie ligi są dziwne :D
@Bit__: To jest i zawsze była loteria. Ja dość konkretnie interesuję się piłką nożną - i co z tego wynika? A no to, że nawet po głębokiej analizie mam sprawdzalność na maksymalnym poziomie 75% (potrafią zawalić kurs 1.1!). Próbowałem progresją - dupa, próbowałem singlami - dupa, under/over - też dupa i gdyby nie to, że na samym początku zabawy dostałem duży cashback, byłbym w plecy. Generalnie stosowałem taką metodę, że czekałem
@Bit__: Czasem piłkę - ale tak jak pisałem, jestem dość słaby. Głównie robię tak, że zbieram kilka typów piłkarskich i staram się wybrać z nich optymalne. Dość często muszę je kontrować już w trakcie (co nie świadczy o nich najlepiej) :P Jak coś fajnego znajdę - dam znać, ale trzeba podchodzić do tego z duużą rezerwą (vide - wczoraj Roma #!$%@?ła jak szalona, i powinna strzelić drugą i trzecią bramkę). I