Wpis z mikrobloga

Hejka! Zamówiłem jakieś 3 tygodnie temu 3 tony węgla kostki z opcją dostawy do KDW - status: w trakcie realizacji. Czy ja mam czekać na jakiś telefon od KDW co do terminu odbioru czy muszę coś jeszcze samemu na stronie PGG wybrać / wyklikać, żeby KDW zaczęło zamówienie realizować? Ze strony KDW zero kontaktu od momentu złożenia i opłacenia zamówienia :/

Na stronie PGG w zamówieniach mamy podany klucz-kod odbioru zamówienia - czy to może oznaczać, że węgiel jest już w punkcie KDW?

#pgg
  • 4
  • Odpowiedz
@ElKuBullo: Ja miałem tak samo. W sumie mam do tej pory, napisałem do kompanii z której jest węgiel i piszą, że węgiel zostanie wydany po weryfikacji zakupu. O dokłądnie takie coś mam

Zamówienie musi zostać zweryfikowane pod kontem zgodności danych
Po zmianie statusu na weryfikacja pozytywna wszystkie informacje zostaną wysłane na e mail

Nie ma podanego czegokolwiek intersującego na zasadzie kasę wzięliśmy a kiedy wyślemy nie wiem i nie chce nam
  • Odpowiedz
@ElKuBullo: w zależności ile towaru Twój Kdw przerabia szanse na dostanie węgla we wcześniejszym terminie są większe. Wiadomo musi się uzbierać łódka danego asortymentu. Też się martwiłem a dostałem towar po 4 tygodniach. Oni mają zapiepsz niezły, widziałem na własne oczy jak u nich byłem
  • Odpowiedz