Wpis z mikrobloga

@SF71H: Zobaczymy ile to zajmie z tego co widziałem parę osób co skończyło grę na 100% to około 50h ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie te znajdźki tak wydłużyły gierkę. Troche przykre, że tydzień wcześniej ponad 100 osób już miało swoją kopie gry.
Ogólnie polecam odpalić to na PC, bo na Nextgen konsolach zablokowane w 30 fps ¯\_(ツ)_/¯ Odpaliłem na PC i lista osiągnięć jest wspólna dla PC/Xbox i można grać jak człowiek w 60fps.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dla mnie osobiście duża różnica, bo w paru grach udało mi się być top1 w 100%, a tak na starcie już nie mogę być w topce, bo sobie osoby wcześniej ukończyły ¯_(ツ)_/¯


@Jestemkoksupotezny: Top 1 w grze singleplayer?
@Pust3lnick: dlatego przeniosłem się na PC i tam gram w 60fps na tej samej liście osiągnięć. Zakopać te nextgeny PS5 i XSX, bo to parodia co wyprawiają... Rycerze Gotham tak samo 30fps... Starfield pewnie też 30fps jak na mocarny PC klatkował.
@Jestemkoksupotezny: on nie wie i wymyśla powody do narzekania :D NA steam można kupić symulator kamienia a The Plague Tale, ładna, krótka gierka z przyjemną opowieścią to symulator chodzenia :D Opinia z dupy na podstawie nie grania :D
@Jestemkoksupotezny: Bo tu już nie chodzi o to, że te konsole by nie udźwignęły 60 klatek, po prostu twórcy są coraz bardziej leniwi i nie chce im się optymalizować swoich gier. W ciągu ostatnich kilku lat wielkość gier i grafika praktycznie stoi w miejscu, a wymagania sprzętowe ciągle rosną i mało tego - są to już ogromne przeskoki. Winny niestety rynek i producenci sprzętu, którzy co rusz pracują nad coraz bardziej