Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
Jeszcze raz pisowskie pajace wspomnijcie #!$%@? że BĄMPSKA BESPIECZNA JAK NIGDY F HISTORII xD

Piętnaście państw popisało w Brukseli, w czasie szczytu ministrów obrony NATO, list intencyjny w sprawie budowy European Sky Shield - europejskiej tarczy antyrakietowej. Wśród nich nie ma Polski.

Wśród sygnatariuszy listu znaleźli się ministrowie obrony m.in.: Niemiec, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Węgier i Słowacji. Czyli wszyscy sąsiedzi, tylko jedna wielka katolicka Polska się wypięła. Super solidarność i współpraca. Bo co, bo Niemcy podpisali to już fiksum dyrdum odwala i nie można?

Jeszcze znając życie ten koreański sprzęt który teraz chorobliwie kupują nie będzie kompatybilny z niczym, co mają inni członkowie NATO, bo zapomną go przystosować xD

#bekazpisu #polityka #partiarosyjska #wojna #nato
jaroty - Jeszcze raz pisowskie pajace wspomnijcie #!$%@? że BĄMPSKA BESPIECZNA JAK NI...

źródło: comment_1665938915Rf5jj0MGaeMBgBYn7xOtZV.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niemampsa: oprócz tamtych jeszcze Rumunia, Bułgaria, Finlandia, Holandia, Belgia, Wielka Brytania, także nie takie "bidoki". Poza tym wszystkie kraje wspaniałej katolickiej grupy wyszehradzkiej im. Jana Pawła II oprócz Polski xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@frozenrb: dobra #!$%@? idź wal konia dalej do tvpis xD wyjdźmy z nato w ogóle bo te śmieci niemieckie w nim są XdddDdDDDDD
  • Odpowiedz
@jaroty: Z tej grupy tylko UK ma poważny potencjał militarny, reszta to państwa których z powodu mniejszych populacji na to nie stać.

Trzeba się z własnym #!$%@? na łby zamienić, aby po tym wszystkim co się dzieje, dać Niemcom trzymać łapę na guziku do obrony własnej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@jaroty: do wyborcy pis mi daleko a i telewizji nie man. Ale najwyrazniej Ty niewiesz co to list intencyjny. Ten projekt ruszy za kilka lat. Nasze opl jest juz dostarczane. Jak oni zaczna to budowac to my bedziemy mieli juz jakies zdolnosci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@frozenrb: pisiory lubują się w podpisywaniu takich papierków, że ooo za ileś lat cośtam będzie, tym bardziej dziwi olanie przez nich tego tematu
  • Odpowiedz
Po co mamy podpisywać się pod czymś, co będzie miało panel sterowania w Niemczech ? Patrząc na to jak Niemcy „pomagają” lepiej inwestować w swoje, niezależne systemy.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Finlandia 5 mln obywateli, Niderlandy to ~ 18mln obywateli, na porządne wojo, to będzie trzeba trochę więcej koki przez Rotterdam przepuścić ; ). Holandia to w większym tańszym projekcie może sobie partycypować, na poważniejsze środki nie musi wydawać z racji swojego położenia.

UK historycznie zawsze kontrowało niemieckie wpływy na kontynencie, nie oddadzą wpływów na wschodzie w niemiecki samopas.
  • Odpowiedz
@niemampsa: Twierdzisz że lepiej zostać pieprzoną nadętą goowno potęgą, niż przyłączyć się do wspólnego militarnego projektu. Trochę zajeżdża Kowalskim takie myślenie.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: chłopie ja nie pomijam, ja nie uważam UK za bidoków. Nigdzie jej nie porównałem do polskiej... co ty sobie roisz w głowie...

Napisałem wcześniej, że udział UK w takim projekcie bez innych gospodarczych potęg (a jedynie Niemiec), ma głębszy powód, niż rozciągnięcie rakietowego parasola nad wyspami po taniości.
  • Odpowiedz