Wpis z mikrobloga

Pograłbym w coś i się zastanawiam do czego wrócić, rozważam gw2 i nw

W GW2 wiem, że była kilka razy zmieniana meta, jest nowy content end of dragons, grałem w sumie dużo czasu, ale nie orientuje się jak to teraz wygląda. Granie głównie pod rajdy, może trochę wvw i zabawa z achiwkami. Czytałem, że wieje nudą na nowym contencie, a anet ociąga się z ciekawą zawartością i wypuszcza coś raz na rok.

Newworld: mam wbity 54lvl, trochę poqueściłem i w sumie to tyle, za dużo o grze nie wiem, byłem na kilku ekspedycjach, ale jakoś tak bez szału, gameplay fajny, ale interfejs mnie irytuje, na Abatonie nie mogłem znaleźć żadnej kompanii i nie wiem czy migrować na inny serwer. Za miesiąc mają podobno wyjść nowe serwery bez możliwości transferu gdzie nie jest rozwalona ekonomia przez kopiowanie golda, więc można zaczynać niby od nowa, no ale to za miesiąc.

#gw2 #guildwars2 #newworld
  • 3
@Evo6: No to jest chwilka, a do tego czasu pooglądaj jakieś poradniki i się przygotuj, żebyś ogarniał gierke i tak dalej. Moim zdaniem lepiej zacząć od początku niż ogrywać z pro koxami na starych serwach z dublowanym goldem