Wpis z mikrobloga

Siemanko :D

Podusmowanie kolejnych zakupów growych numer #5, Mógłbym wrzucać częściej, ale wolę pozbierać trochę szpeju nim opublikuję kolejny wpis. Dzisiaj krótko, bo mam kupę roboty, nie przedłużając - tak jak wspominałem poprzednio, zacząłem skupiać się na różnych pecetowych seriach wydawniczych, nawet jest to ciekawe do zbierania biorąc pod uwagę całkiem dużą różnorodność na rynku polskim. Dużo jest też gierek, które są totalnie zapomniane jak dajmy na to (co za zbieg okoliczności nazwy xD) Korea: Zapomniany Konflikt, Entente, Republika: Rewolucja czy Ascension to the Throne, a dzięki tanim seriom można poszerzyć wiedzę na temat gamingu (bo co by nie mówić kiedyś było dużo eksperymentów z ciekawymi settingami czy pomysłami)
Dobra, jedziem:

Zebrałem całą kolekcję The World Of - 4 egzemplarze z czego jestem zadowolony, bo prezentuje się to całkiem nieźle i zawsze chciałem ją mieć- odkryłem ją w #cdaction gdzie była swego czasu recenzowana.

Jestem mega zadowolony ze znalezienia dodatku do Dooma 3 w wydaniu minibig box i wersji us, ponieważ posiadałem już podstawkę również z wydania us i teraz mam komplet, który bardzo ładnie się prezentuje

Gothic Universe ze złotej kolekcji - cholernie drogi, okazało się w przeprowadzonym researchu, że brakowało mapy co wiązało się z zakupem premierówki Gothic 3 aby był komplecik. Podobna sytuacja była z Supreme COmmanderem. Ogólnie Złota Kolekcja jest droga w zbieraniu, ale zawartość to najczęściej premierówki, więc spokojnie można robić składaki i kupować niekompletne. Te, które widzicie oprócz Gothic Universe i Supreme Commander akurat trafiłem komplety w dobrych cenach, ale jakby ktoś zbierał to niech wie, że można skompletować w miarę spokojnie ze składaków

Puzzle Quest - świetny tytuł łączący rpg z grą logiczną - polecam każdemu!
Blacksite - kupiony z aukcji charytatywnej, nie planowałem zakupu na razie gier z serii topseller

Parę gierek na playstation 5 - szczególnie ciekawa jest XIII czyli rimejk dwuletniego rimejku xD Dakar świetne rajdy, o dziwo wymagające nawet na standardowym poziomie trudności

Wpis może nie obejmuje wszystkich widocznych tytułów, ale raczej widać co jest kupione, wspomnę jeszcze że kupiłem zestaw Lego z Horizona, ale to zakup był raczej spontaniczny, bo w sumie wygląda ciekawie i jest w cenie czołgów z cobi co jak na firmę Lego i ilość elementów (~1200) jest ceną wręcz podejrzanie niską

No i to tyle, dzięki za przeczytanie jak zawsze, miłej soboty :)

Liczba sprzętu: 2
Tytuły na Playstation3: 29
Tytuły na Playstation 4: 18
Tytuły na Switch: 2
Tytuły na Playstation 5: 10 + 7
Tytuły na xboxa 360: 6
Tytuły na xboxa classic: 4
Tytuły na PSX: 1
Tytuły na PC: 2 + 22

Łączna liczba zdobytych gier w 2022: 73 + 29

Poprzedni wpis: https://www.wykop.pl/wpis/67504567/witam-witam-i-o-zdrowko-pytam-xd-kolejny-juz-4-wpi/

#grykom
#gry
#hobby
#playstation5
#zmauseremprzezgry
#pcmasterrace
#kolekcjonerstwo
Kar98k - Siemanko :D


Podusmowanie kolejnych zakupów growych numer #5, Mógłbym wr...

źródło: comment_1665823521HZQh8JvFb7HGg4k5Mo52Mw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach