Wpis z mikrobloga

Siemka, wprowadziłem sie do mieszkania w Danii i mam ten sławny otwarty prysznic bez brodzika (pic)… czy jest jakiś przenośna izolacja lub cokolwiek czy mogę „odgrodzić” i zrobić prowizoryczna izolacje/brodzik bez robienia żadnych przekształceń i remontów ? Położyć jakis plastik co bedzie zatrzymywał wode? Z gory dzieki za odpowiedz:)

#remontujzwykopem #lazienka #dania #remont
ayoo - Siemka, wprowadziłem sie do mieszkania w Danii i mam ten sławny otwarty pryszn...

źródło: comment_1665822192xWALdSCVmY64Urc4opEvXz.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ayoo: sklep budowlany: taśma dwustronna 3M i poszukać czegoś długiego i elastycznego.
Ewentualnie pianka montażowa i deski z obu stron jako forma
@ayoo ale po co chcesz to odgradzać? Właśnie po to jest odplyw w podłodze i spadki na całej podłodze, żeby w razie ewentualnego zalania woda miała ujscie.
@Bessish: pewnie po to zeby nie miec mokrej podłogi w całej łazience, szczególnie jak nie ma ogrzewania podlogowego
@ayoo: są różnego rodzaju progi jak wrzucil @goferek tylko broń cie borze nie wierć w podłodze bo sie nie wypłacisz przy wyprowadzce
@hankel ale jak zasłonisz kotarą to woda przy odpowiednich spadkach nie ma prawa pójść w drugą stronę i podłoga będzie mokra tylko w części prysznica.
@Bessish: wchodzimy w detale ;) chłopu to widocznie przeszkadza, może mieć skos, prysznic jest tak ze leje po scianie a kotara nie przylega do konca itp. itd. nie obieraj mu prawa do suchej lazienki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw. calkiem niedawno widzialem u typa w mieszkaniu boazerie pod prysznicem - na szczescie mieli druga wieksza lazienke z ktorej korzystali. Lepsze sa juz chyba tylko wykladziny na podlodze
@hankel Skoro woda leje sie po ścianach i podloga jest mokra za kotarą, to tym bardziej nie powinien przyklejać żadnej listwy na podłogę ( ͡º ͜ʖ͡º)

A co do wykładzin to występują również w Skandynawii