Wpis z mikrobloga

1. Ostatecznie wiele osób ma tu rację, że to był dobry wybór Moniki. Emocje już trochę opadły i pogodziłem się z tym, że jeszcze trochę będę się musiał pomęczyć z Grzesiem i jego "grą". Było to ostatecznie mądre zagranie, mimo że szkoda Piotra, ponieważ tak naprawdę nie dostał prawdziwiej szansy ( może jeszcze wróci? )
2. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę miał dalej uśmiech na twarzy patrząc na Monikę i Mikołaja oraz rozwijającą się ich relacje.
3. Polubiłem Marka, wydaję się bardzo sympatyczny i normalny, także kibicuje. Ola, nie mam zdania.
4. Dawid niby spoko, nieszkodliwy, ale #!$%@? czasami jakimś lekkim cringem od niego. No offence. Jego para z Klaudią jest, bo jest. On by pewnie coś chciał, bo cały czas się pyta czy dziewczyna chce coś więcej niż przyjaźń. Ona raczej niezainteresowana za bardzo.
5. Kózka zrobiła się bardzo toksyczna. Nie kibicuje. Natomiast Andżelika wydaję się bardzo spoko, wesoła, uśmiechnięta. Odżyła po odejściu Hanki, w sumie jak cały hotel.
6. Wszystko co najlepsze dopiero przed nami, czekam na powroty i niech się dzieje.

#hotelparadise
  • 15
@mykawz300: Ale wy za bardzo przeżywacie, jakby tam ktoś z rodziny był. Dla mnie to śmieszne

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę miał dalej uśmiech na twarzy patrząc na Monikę i Mikołaja oraz rozwijającą się ich relacje.