Wpis z mikrobloga

Krótka pamięć widzę.


@Andreth: A twoja krótka pamięć nie pamięta jak na to reagowali? Wyszło im niechcąco i uważali to za negatywne zjawisko z którym należy walczyć, bo #!$%@? ludziom pieniędzy podatkiem inflacyjnym, nie mieści się im w głowie.
@bigos555: No cóż, nie wiem co "uważali" natomiast wiem, że nie "reagowali". Bo jeśli się chce, inflację można podnieść bardzo prostymi metodami, co wykazał PiS już na początku swoich rządów.
@boskakaratralalala: "Uchodźców" to obecnie mamy nawet więcej niż cały zachód łącznie podczas ostatniego "wielkiego" syryjskiego kryzysu, tylko nasi uchodźcy nie łapią się najwyraźniej w odpowiedniej palecie kolorów oraz odsetku przestępczości by ich wymieniać przez ciemniaka co robił tą grafikę. Jednocześnie jak dla kogoś "gender" to taka sama wartość dodana jak "zielona energia" to X kurna D...
@fen1x: Widząc twoje pierdy utwierdzam się w tym, ze ten naród nie potrafi nawet tak prostej rzeczy, jak czytać ze zrozumieniem xD
Czy ty swoją płytką wyobraźnią nie jesteś w stanie pojąć, ze to właśnie o to chodzi? Kaczyński broni nas przed czymś, co nie jest zagrożeniem xD No ale #!$%@? o gender jest łatwiejsze od walki z inflacja, a i tępy naród woli walkę z wymyślonym chocholem niż z prawdziwym
@boskakaratralalala: Tak sobie to tłumacz jak Ci to daje ulgę w swojej erekcji "xDDDDDD". Wyjaśniłem bezsens tego mema ale no, "Ty go zrozumiałeś", jesteś zajebisty, dlatego połączenie zielonej energii z gender ma sens. Gdzie to w ogóle kilka rzędów inny poziom przykładu. Ale tego nie pojmujesz tylko wysnułeś sobie teorię..