Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 49
877 888 + 30 = 877 918

Rutynowy objazd zapory. Dzisiaj jechało się wyśmienicie bo warunki bezwietrzne :D. Podłożyłem trochę do pieca, ostatnio nie było jak jeździć bo wiały jakieś szatańskie wichry z deszczem. "Niestety" coraz szybciej robi się ciemno ale pozwala to na nutkę szaleństwa na serpentynach bo z daleka widać czy można się składać w zakręt na pełnej xDD
Ostatnie 6km w mżawce.

Od razu przetestowałem nowy czepek Gore C3 bo jakiś czas temu gdzieś posiałem takowy od martombike z membraną zerowind, stara była lepsza. Gore po założeniu daje odczucie jakbym założył szklaną bańkę na głowę ze względu na to, że ogranicza trochę dźwięki z otoczenia. Windstopper ma tylko jako opaskę w okół głowy, w tej z martombike, membrana była do połowy wysokości głowy. No i ta od Gore nie ma od wewnątrz polaru tylko mesh.
#rowerowyrownik #szosa #wykoproseclub

Skrypt | Statystyki
pawlos10rs - 877 888 + 30 = 877 918

Rutynowy objazd zapory. Dzisiaj jechało się wy...

źródło: comment_1665688476o8oXrtsLDsalbGGhR3vbx0.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@jarnunvosk: ale wpadł mi do łba dobry pomysł ale wątpie żeby wszystko się tak fajnie zgrało, 8 listopada wypada pełnia księżyca, a zmrok będzie dużo wcześniej niż teraz więc może się uda zrobić fajne zdjęcie o ile nie będzie waliło śniegiem xDD może nie zapomnę...
  • Odpowiedz