Wpis z mikrobloga

Co myślicie o tej hulajnodze. Szukam czegoś do dojazdu do pracy ok. 3km. Nie zależy mi na dużej prędkości czy dalekim zasięgu bo ma służyć tylko na dojazdy do pracy, sklepu itp. Im więcej opinii czytam tym mniej wiem. Dużo opinii ze motusy to szmelc i nie nadają się do niczego. Ale jak za tą cenę i z tymi wymaganiami chyba jest ok? A może macie coś w podobnym budżecie do polecenia.
#hulajnogaelektryczna
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@7502-6038: im częściej baterie ladujesz tym jej się licznik ładowań zuzyje:) xiaomi, segway, techlife proste modele nie są ciężkie, mają mniej niż 20 kg,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bombbi: pewnie są podobne, zobacz cenę bez siodełka, bo mało kto na nim jeździ, bo wszędzie kostka na ścieżkach. silnik z tyłu jest deko lepszy niż z przodu bo w razie nagłego hamowania łatwiej zeskoczyc z hulajnogi i podnieść kierownicę. I nie leci się przez przednie koło tak latwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bombbi: to wygląda na sklep z Chin, jakoś nie mają regulaminu na stronie a tam zawsze znajdziesz adres firmy. Zawsze warto sprawdzić politykę zwrotów, bo to spory wydatek.

Te modele wyglądają podobnie do techlife, oni mają na fb profil i sklep techlife.pl, są i inne punkty. Na allegro masz spory wybór, czasem używane to są jakieś zwrotu z, Amazona i da się tak coś trafić i tanio poprawić. Np w segwayach
  • Odpowiedz
@MePix: Całe obciążenie przodu na jednym bidnym sworzniu. Ukryty urok konstrukcji składanej razem z kołem i konsekwencje z tego wynikające.
@Bombbi: Siodełko w hulajnodze prawnie wyklucza ją z definicji hulajnogi. Jest więc "motorowerem" albo czymkolwiek innym, jednakże niedopuszczonym do ruchu w Polsce.
  • Odpowiedz