Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a4z4a4: Libek here. Nie znam wyższej formy walki o wolność niż bronienie siebie, swojego domu, swojej ojczyzny przed nawałą zamordystycznej hordy kradnącej, gwałcącej i mordującej wolnych ludzi. Najwidoczniej dla tych pseudowolnościowców wolność jest tylko wtedy jak mogą srać na Unię albo LGBT. Pluję na nich.
  • Odpowiedz
Wolnościowość która do mnie przemawiała to ta z Ruchu Palikota, a na konfederację i onucowych "wolnościowców" tfu.


@szymko1995: w sensie ta z pochodów pierwszomajowych, narzekająca na kapitalizm? To ja już chyba wolę wolność onucową, bo wojna z kacapią zdarza się ledwie raz na kilka pokoleń.
  • Odpowiedz
@a4z4a4: nie są 5 kolumną, jak to sie mówi. Wywiad ruski mial za zadanie wspierac skrajne polaryzujace grupy polityczne albo nawet je przejac w celu budowania narracji pod siebie i destabilizacji przeciwnika. Tak jest wszedzie na zachodzie. skrajna lewica i prawica mowia podobnym przekazem odnosnie inwazji.
  • Odpowiedz
@bh933901: chyba Ci się pomyliło z inną lewicową partią (RPP był centrolewicowy - społecznie liberalny, gospodarczo centrowy), przypomnę postulaty Palikota:
wprowadzenie podatku liniowego
obniżenie deficytu budżetowego
ograniczenie biurokracji
promowanie przedsiębiorczości
podniesienie wieku emerytalnego poprzez wzrost świadczenia za
  • Odpowiedz
@szymko1995: ojej, jak słodko, że ty na poważnie patrzysz na partię pod kątem ich sloganów, a nie faktycznej działalności.

Tak, pomyliło mi się z inną partią i z innym Januszem Palikotem. Ten mój miał fiksację nie tylko antyklerykalną, ale także antykapitalistyczną, a żeby wyszydzić Kaczyńskiego, nazwał go "papieżem polskiego kapitalizmu". Tutaj na filmie dochodzi do omyłkowego kolportowania książek o antykapitalistycznej tematyce, omyłkowo też zaproszono przedstawicieli ruchu socjalistycznego. Cóż, najwyraźniej prawdziwym
bh933901 - @szymko1995: ojej, jak słodko, że ty na poważnie patrzysz na partię pod ką...
  • Odpowiedz