Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 275
Kolego,
jakby ja rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, tylko ja Ciebie nie rozumie.
Jestem sobie ulana, ale lubię swoje ciało. Może skinny fat, ale nie widzę u siebie oddającego znacznie brzucha, po prostu jeśli ktoś się naje i ma okres to normalne, że brzuszek jest nabrzmiały, ale jakby rozumiem, dla niektórych to już poważna nadwaga.
Lubię swoje ciało, tak można lubić swoje ciało. Miałam na ten temat rozmowy z bliskimi, psychiatrą, psychologiem, gdyż się głodziłam i wymiotowałam, obsesyjnie liczyłam kalorii i siebie nienawidziłam.

Ja siebie lubię, kiedyś byłam wychudzona i teraz wolę mieć duże dupsko, spore uda, jakieś wcięcie w tali i nie uważam się za grubą i możesz to akceptować, bądź nie, ale to co Ty robisz to bardzo toksyczne zachowanie.

Ja mam wytrzymałą psychikę, ale gdyby to był ktoś z słabą to mógłby naprawdę mieć mocny uszczerbek na psychice. Taki post nikogo nie krzywdzi, a Twój już tak.

Trzymaj się @Pepega i mniej jadu, bo on często wraca ()
smuteczek2000s - Kolego,
jakby ja rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, tylko ja...

źródło: comment_1665589786ShBB6cENxeWIdsUe8wdqQZ.jpg

Pobierz
  • 127
Ja siebie lubię, kiedyś byłam wychudzona i teraz wolę mieć duże dupsko, spore uda, jakieś wcięcie w tali i nie uważam się za grubą i możesz to akceptować, bądź nie, ale to co Ty robisz to bardzo toksyczne zachowanie.


@smuteczek2000s: 2022 rok i toksyczne zachowanie to nazwanie grubej grubą.

Dlaczego promujesz akceptacje otyłości i nadwagi? Zdajesz sobie sprawę jaki dajesz przykład dla młodzieży, jakie są konsekwencje nadwagi?

Do czego prowadzi otyłość?
P.....c - > Ja siebie lubię, kiedyś byłam wychudzona i teraz wolę mieć duże dupsko, s...
daj spokoj. Przeciez ten koles ma na pewno jakies zaburzenia spoleczne, zero przyjaciol, rodzice pewnie tez nim sie nie interesuja. Nie ma dziewczyny, oglada tylko kobiety w jpg. Nie wie, ze modelki odsysaja sobie tluszcz, albo sie glodza, albo pozuja w takich pozach zeby bylo, ze sa mega seksi i szczuple, a w realu maja brzuch jak kazda inna laska. Tym kolesiom wszystko jedno co napiszesz - oni szukaja kogos nad kim