Wpis z mikrobloga

@MoccaC: i inni narzekający i gloryfikujący "dymy" Hanki. Chyba nie oglądałaś 3 edycji. A co do tego tygodnia to wymień może jakie to dymy, intrygi i bekowe momenty były dostarczane przez Hankę w pierwszych czterech tygodniach, kiedy to siedziała w ciepłych kapciach w swojej parze. Przypomnę tylko że "wielka afera tostowa" to tydzień 5, a jej krzyki i późniejsze plany zostania w programie to tydzień 6. Ja podobnie, jak ty czekam na jej powrót, który patrząc na jej wypowiedzi po programie i to że nadal ma problem do Moniki, dostarczy pewnie niesamowitej ilości krindżu i upokorzania się, przy jednoczesnym płaszczenie się przed Mikim
#hotelparadise
  • 7
@ddonewry927: Hanka jest niesympatyczna, lekko zaburzona i zakochana w sobie ale nikomu nic złego nie zrobiła, nikomu nic przykrego nie powiedziała. Manipulowała to i owszem, grała ofiarę ale Mikołaj to sprytnie i na chłodno sam ja systematycznie prowokował aby samemu pokazac się w dobrym świetle.
@ddonewry927 hahaha no dobra, dopowiadaj sobie swoją historię, ja stwierdziłam fakty, z resztą nie odpowiadam Ci już, bo szukasz zaczepki razem z kilkoma innymi użytkownikami i nie mam dla Was czasu.
@ddonewry927: Zgadza sie. hanka to żadna zadymiara tylko "krzykaczka". Poza wrzaskiem o byle co pod koniec pobytu i nakręcaniem innych zadym nie robiła. Nawet wielka afera tostowa to mała zasługa Hanki. Przecież ja Anżela nakręciła slowotokiem temat a przy okazji Hankę, ktora pojechała Mikiemu. I to Anżela wracała do tematu. Aferka poszła na konto wyłącznie na konto Hanki i to niby wielki dym. I przez tosty i fochy jest uznawana przez