Wpis z mikrobloga

#klimatyzacja #elektronika #pompaciepla
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta

Czesc Mircy! Rozgladalem sie za klima do grzania, wybralem sobie fuji, instalator z robota liczyl mi 9k
Znalazlem dystrybutora za 6,5k +robota instalatora 1,5k co daje tysiac pln roznicy

Teraz jak to kazdy Pooolak siedze i kminie kto chce mnie wydymac?
Instalator chcac zarobic 2,5k?
Chlop z dystrybucji sprzedajacy lewy sprzet/ czy kasa na konto i go nie ma?
Czy jak?

Jak moge sprawdzic oryginalnosc fuji electric??
  • 9
  • Odpowiedz
  • 11
Może nikt? Instalator może oczekiwać więcej, bo będzie obsługiwał gwarancyjne nie tylko swoją pracę ale i sprzęt.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szloch: Brzmi mega logicznie ale za serwis jednak tez woła 150 co pol roku i 250 serwis na 12mcy. Wiec nie wiem.
@Ludzik90: to samo mi powiedzial ze byc moze- on takich znizek nie ma.

No ale 1000 roznicy? 200-300-500 okej ale na sprzecie za 6k 1k roznicy?
  • Odpowiedz
@themax rozumiem, że inwestorów boli fakt że ktoś kupił taniej ale tak działa rynek. Robiąc zakupy spożywcze nie ma takich rozkmin bo są to małe kwoty ale marża sklepu to od 15% do 60% i tak działa rynek. Sklep musi utrzymać się tylko z tej marży a instalator też musi na czymś zarobić. Koszta montażu to koszty jego pracy i materiałów które musi kupić do zainstalowania urządzenia. Nie może sprzedać urządzenia za
  • Odpowiedz
  • 0
@CyganskiKsiaze: Brzmi pieknie a jak o brzmieniu mowa, ile db jednostka weenetrzna bo mnie przestrzega moj instalator…

Jeszcze nie wybralem, wstepnie mam odbior osobisty na nastepny tydzien ale biore wszystko pod uwage.
Do wygrzania 55m2 wazne aby te -25 w grzaniu miala dostepne
  • Odpowiedz