Wpis z mikrobloga

Zieloni: na PlayStation wcale nie ma tak dużo exów, kilka gier, a ludzie robią aferę
Tymczasem Microsoft: na PlayStation w 2021 było 280 exów, prawie 5 razy więcej niż na Xboxie

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, dobra kampania reklamowa dla PlayStation.

https://twitter.com/firstadopter/status/1580162738877124608?s=46&t=fNZ3ExYu9_gkHxp-ibPPIQ

#ps5 #ps4 #xbox #xboxseriesx #xboxone
Cinkito - Zieloni: na PlayStation wcale nie ma tak dużo exów, kilka gier, a ludzie ro...

źródło: comment_1665577175J1r6tswDsw1RoAHku3MMSv.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@greven taką kasiażkę: "jeżeli usilnie udajesz że nie widzisz różnicy w podejściu to winszuję", nic takiego nie napisałem, zresztą cały twój post to jakieś pisanie, że robię fikołki, ja nawet nie mówiłem o sprawie Microsoftu. Więc nie wiem do jakiej mojej wypowiedzi się odniosłeś.

Napisałem TYLKO sarkastycznie, że danie hajsu nie uprawnia do robienia z gry exu, a ty to opisałeś jakbym wychwalał Microsoft xD. Przecież to się ich też tyczy
  • Odpowiedz
@boguslaw-de-cubalibre:

masz dziwne rozumowanie, z którym się nie zgadzam bo nie masz racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest niepodważalny argument! EOT. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Monopol, jakkolwiek go nazwiesz, zawsze służy korporacji, nigdy użytkownikowi.
  • Odpowiedz
taką kasiażkę: "jeżeli usilnie udajesz że nie widzisz różnicy w podejściu to winszuję", nic takiego nie napisałem, zresztą cały twój post to jakieś pisanie, że robię fikołki, ja nawet nie mówiłem o sprawie Microsoftu. Więc nie wiem do jakiej mojej wypowiedzi się odniosłeś.


@Medonix: Było pisane w temacie studiów, zasugerowałeś, może sarkastycznie, że problemem będzie to, że MS będzie wykładał hajs na robienie gier Acti i finansował studia, więc może
  • Odpowiedz