Wpis z mikrobloga

Praktycznie wszystko do piątkowego wyjazdu przygotowane - pozostaje odebrać 10 dronów z salonu i poczekać na chłopaków. Niestety z 30T jest sprawa trochę bardziej poważna i poczeka trochę na wyjazd, ponieważ muszę załatwić zezwolenie na przewożenie sprzętu dual-use - przyda się na przyszłość.

Dziś popołudnie minęło mi na organizowaniu dokumentów na granicę i blockposty, sortowaniu rzeczy od Szkotów i naradzie z resztą ekipy, gdzie owa żywność i chemia domowa trafi. Jeden z naszych chłopaków zawiezie to bezpośrednio do Lymania.

Przy sortowaniu towarzyszył mi Badziakar - zrobił dwa razy więcej roboty bo przewracał kartony.

Specjalne podziękowania dla @Pyrakus i @WitekPLKiller - Wasze rzeczy przekażę Victorowi z 47. Pułku Szturmowego, a on je rozda chłopakom z plutonu i kompanii - ma mi przesłać zdjęć. Specjalne podziękowania za opatrunki, ładownice, gorkę i śpiwór.

Dziękujemy za wsparcie na sprzęt zimowy dla cywilów i ZSU. Dziś rozmawiałem z dostawcą i sorty zimowe BARS w multicamie będą dostępne za dwa tygodnie, więc za pieniądze ze zrzutki je zakupimy, a następnie wyślemy na początku listopada kolejnym transportem.

https://zrzutka.pl/profile/fundacja-przyszlosc-dla-ukrainy-ua-future-771661

#ukraina #wojna #aryoconcent
Pobierz
źródło: comment_1665516946C1wAmEVy2PQXwVOkkk4dLG.jpg
  • 11