Wpis z mikrobloga

Czy ktoś tu bawi się w CMFy? Poszukuję główek w kolorze Light Nougat z okularami. Ale jedyne glówki, które kojarzę, to te z HP, a takich to nie chcę. Czy ktoś kojarzy główki z okularami w kształcie bardziej prostokątnym niż okrągłym?
#lego
  • 8
@damw: dzięki! Zupełnie zapomniałem o tym, że na rebrickable można szukać w ten sposób części i sugerowałem się tylko bricklinkiem, wyszukując po bardzo ogólnych frazach.
@damw: o stary XD Robię prezent w formie ramki, w której będą dwa minifigi. Ale skompletowanie konkretnych części kosztuje tyle, że najlepiej kupić kilka figurek z pożądanymi elementami i z nich złożyć dwie figurki. XD
o stary XD Robię prezent w formie ramki, w której będą dwa minifigi. Ale skompletowanie konkretnych części kosztuje tyle, że najlepiej kupić kilka figurek z pożądanymi elementami i z nich złożyć dwie figurki. XD


@hoppek: no zazwyczaj tak jest :P Ja trafiłem na kilka takich absurdów, że taniej mi czasami całą figurkę było kupić, niż np tylko głowę
@damw: No to tak: zamówiłem 5 (słownie: pięć) minifigurek, żeby zrobić z nich dwie XD Do tego doszła jesscze główka osobno, bo figurka w całości wyszła by tyle, ile dałem za te pięć XD A dałoby się to zrobić optymalniej tj. używając żółtych figurek, ale uparłem się na light nougat.