Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: no i co z tego? To może od razu wróćmy do form staropolskich, albo przedwojennego piśmiennictwa?


@FrasierCrane: No i to z tego, że rusycyzmów powinniśmy się pozbywać z języka polskiego. A jak prawactwu tak tęskno za starymi czasami to tym bardziej.

Feminatywy to jest normalna rzecz w języku polskim. We mnie to wzbudza patriotyzm, przez to, że powoli się do tego wraca i dba się o pielęgnację języka jak
@Kryspin013:
Ja was traktuję jak wariatów, dosłownie uważam że macie jakieś zaburzenia, większość z was. Zresztą statystyki potwierdzają tę korelację. Literalnie cała wasza ideologia jest absurdalna i odklejona od rzeczywistości. Np. to sobie obejrzyj:
wypok312 - @Kryspin013: 
Ja was traktuję jak wariatów, dosłownie uważam że macie jak...
@wypok312: Dobra ty jeden normalny? Przeczytałeś w ogóle to co wkleiłeś? Ten artykuł to przegląd prasy i wypowiedzi różnych ośrodków naukowych. Normalna rzecz w nauce przy rozważaniu różnych hipotez. Jakbyś przeczytał coś więcej niż sam tytuł to byś zauważył:

From TIME:

...even a small exchange of nuclear weapons--between 50-100 Hiroshima-sized bombs, which India and Pakistan already have their in arsenal--would produce enough soot and smoke to block out sunlight, cool the
Samo sugerowanie i rozważanie takich rzeczy, mogło się odbyć tylko w lewackiej gazecie. No i się odbyło.


@wypok312: dobrze, że nie widziałeś jakie tezy potrafią rzucać naukowcy na uczelniach, bo byś chyba nie nadążał gotować bigosu.

Dyskutowanie o czymś takim nie jest normalne i oczywiście robi to l-e-w-a-c-t-w-o a nie prawactwo.


@wypok312: Brzmisz jak propaganda pisu. Szkoda strzępić ryja. Zero argumentów po za "A BO LEWACTWO". Typ co nawet kilku