Wpis z mikrobloga

Nie ma co płakać że zrobiło się cukierkowo - pamiętajmy że zawsze tak było że im bardziej robiło się słodko to potem następowało wielkie uderzenie intryg, dram i emocji. Jestem pewien że tak będzie.

Odnośnie nowego odcinka to najśmieszniejsza rzecz jaka mi się spodobała to wkrętka, którą zrobiła Monika. Nowy Piotr nosi pierścionek z imprezy z lat 20 non stop - nikt mu nie powiedział prawdy - coś pięknego.
Jak już jesteśmy przy nowym Piotrze to chłopak jest niezłym bajkopisarzem - na wizytówce mówi że jest trenerem personalnym i agentem nieruchomości, a w odcinku że po programie planuje pracować jako agent nieruchomości... chyba się wstydzi bycia TYLKO trenerem, ale prawdę powiedziawszy wydaje mi się że jeśli nie będzie miał immunitetu to długo w programie się nie utrzyma - charyzmy u niego tyle co u Magdy umiejętności pisania (kolejny props dla wszechstronnie uzdolnionej Moniki).
#hotelparadise
  • 9
@Szuruburu102: dobrze kombinujesz - w 100% jestem pewien że zwycięzcy będą mieli ważną decyzję do podjęcia. Może być tak że kogoś odpulą, ale może być również taka opcja że pozornie będzie to coś strasznego, a okaże się że będzie to telefon do rodziny lub randka. Poziom stresu i kombinowania będzie podobny ale pamiętajmy że proporcja uczestników przed RR się zgadza bo jest o jednego faceta więcej.
@kipman1: a wiesz co jeszcze pomyślałam? Że może to moment powrotu Alimenciarza, chociaż nie wiem czy nie za wcześnie na powroty, zbliża sie to zaskakujące rajskie a z tym składem wielkich zaskoczeń się nie spodziewam, chyba że nowy z immunitem odpuli Wentylka albo Dejva, lub podejdzie do Moni, Miki do Andżeli a ta odpula Dejva i zostawia Mikiego XD