Wpis z mikrobloga

Rafał Kosno, muszę się przyznać że tak jak go nienawidze to jednocześnie ten człowiek mnie zafascynował.Gość może jest poejbany ale jest takim cwaniakiem i geszefciarzem że głowa mała, tyle lat siedzieć na bezrobociu i brać każdą możliwą dotacje od miasta,rządu oraz deweloperów to trzeba mieć łeb na karku, dodam że to nie małe kwoty.Tak samo jak rudy, obaj są niedoejbany umysłowo ale jedno im trzeba przyznać że wiedzą jak zarobić duże pieniądze nic praktycznie nie robiąc. Oby dwóch nie cierpię z innych powodów ale uważam że nie są tacy głupi jak potrafią taką kase wyciągać praktycznie z niczego.
#kononowicz
MecenasMarcinNajman - Rafał Kosno, muszę się przyznać że tak jak go nienawidze to jed...

źródło: comment_1665397671lNAwongFdxEzclqbX0Bjmd.jpg

Pobierz
  • 4
@MecenasMarcinNajman: nie wiem jak inni, ale mnie do szkolnej przyciągnęła właśnie ta fascynacja zjawiskiem istnienia w drugiej (i trzeciej) dekadzie XXIw, teoretycznie w środku Europy i UE osobników z gatunku homo sapiens żyjących w taki sposób jaki widzimy na bandyckiej jutubie (noo...sami wizimy).

Gość może jest poejbany ale jest takim cwaniakiem i geszefciarzem że głowa mała, tyle lat siedzieć na bezrobociu i brać każdą możliwą dotacje od miasta,rządu oraz deweloperów to