Wpis z mikrobloga

Cały czas słyszę od Wolskiego, że drony Shaded 136 mają znikomą wartość bojową, że są wolne i prymitywne, można je zestrzelić nawet MANPADSami, a tymczasem wlatują sobie do ścisłego centrum Kijowa i niszczą ważne budynki. Czy UKR nie mają już zdolności do niszczenia tego gówna? A może są lepsze niż twierdzi Wolski.

#niepopularnaopinia #wojna #drony #ukraina
tomosano - Cały czas słyszę od Wolskiego, że drony Shaded 136 mają znikomą wartość bo...

źródło: comment_16653963425VjE5FuFohUYF2XmB6z4j2.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomosano: mówił też że groźniejsze są wysyłane większymi grupami, może teraz tak zrobili. A z zestrzeliwaniem to jest zwykle tak, że 100% skuteczności nie ma i coś się może przedrzeć.
  • Odpowiedz
@jankes83: Jeżeli nie są w stanie zestrzelić 12 prymitywnych dronów to ich OPL ma chyba poważne braki. To nie są przecież pociski hipersoniczne. Są dedykowane systemy do niszczenia takich dronów.
  • Odpowiedz
@Sheppard28: O tototo. Ja na prawdę nie rozumiem, jak można uważać za eksperta od wojskowości kolesia co jednej godziny w armii nie spędził, nie ma kierunkowych studiów, a na co dzień pracuje jako handlowiec w branży farmaceutycznej. Wysłuchałem kilku jego wypowiedzi i się obśmiałem, bo on kompletnie nie wie o czym mówi. Do tego jeszcze te teksty "No moje wróbelki ćwierkają że będzie takie i takie działanie wojsk ukraińskich".
Normalnie ichni
  • Odpowiedz
@tomosano: Co innego zestrzelić 12 dronów lecących pojedynczo, a co innego jak w tym samym momencie masz dziesiątki celów do zestrzelenia. To się nazywa przeciążenie obrony przeciwlotniczej. Na pewno część udało im się zestrzelić, ale niestety zapewne większość doleciała do celu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomosano: co Wolski moze wiedziec o tym? Serio, gosc wie tyle o wojskowosci ile ja bym sie dowiedzial czytajac przez jeden dzien wikipedie. Nie traktujcie go jak jakiegos medrca


@Sheppard28: Wolski wie tyle co mu Kamizela powie. A Kamizela tyle ile poczyta na reddicie czy w wykopie (pod warunkiem że nie ma za dużo zadane ze szkoły.) Jaki kraj taki osint.
  • Odpowiedz