Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mircy, potrzebuje porady odnośnie wymiany sterownika w piecu na ekogroszek. Mam aktualnie piec Webermana 14kW z Castoramy że sterownikiem ST-37 RS. Podłączone jedynie minimum czujników jak fabryka dała, z jedną pompą CO.
Sterownik który był w zestawie to jakaś padaka, albo nie potrafię go nastawić - przesypuje węgiel i gasi żar. Wysypuje pół niespalonego paliwa co przy tych cenach jest tragiczne.
Nie ma tam żadnej porządnej automatyki - wszystkie czasy trzeba nastawiać ręcznie na sztywno, najlepiej kilka razy dostosować nastawy przy rozgrzewaniu grzejników; zero trybów rozpalania itd.
Chciałbym kupić sobie lepszego, żebym nie musiał się zastanawiać czy żona ogarnie jak nie będzie mnie w domu i nie marnował "czarnego złota".
Polecacie jakiś sterownik w granicach +/-500 zł?
Słyszałem dobre opinie o Argos PID. Będzie pasować wszystko do mojego obecnego?Czy coś innego? A może jakieś nastawy?

#piec #ogrzewanie #ekogroszek #sterowniki #dom #argos #cieplownictwo #kiciochpyta #pytanie
Nadaske - Mircy, potrzebuje porady odnośnie wymiany sterownika w piecu na ekogroszek....

źródło: comment_1665342734Df8Ezl1g8YmNAWR5pEOb1k.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz