Wpis z mikrobloga

@Buko_von_Krossig: wydaje mi się że można oglądać takie rzeczy niekoniecznie wierząc w to wszystko, ale tylko po to by sobie porozmyślać o świecie i o tym jak wygląda. Ale jak pisałem nie oglądam atora. Może niepotrzebnie użyłem słowa "merytorycznie", ale i tak teorie spiskowe są dla mnie ciekawsze niż wywiady z celebrytami.
  • Odpowiedz
@Kocurovsky: No fakt ale na pewno nie w wykonaniu atorka czy innych hardkorowych foliarzy któzy w to we wszystko wierzą na serio . Teraz czekam aż tacy foliarze będą nakręcać się z powodu dzisiejszego krwawego księżyca więc jak dzisiejszy dzień minie to prosił bym bardzo o takiego foliarza z którego to mam zamiar pocisnąć sobie bekę .
  • Odpowiedz
@Kocurovsky: porozmyślać przy opowieściach gościa, który ma z 80iq, straszy głupotami, wierzy w przepowiednie i sapie jak mówi zdanie tak puste, ze średnio na 10 jedno ma sens i jakąś wartość.

No pobudza jak sam #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@forg: pisałem że niepotrzebnie użyłem słowa "merytorycznie" i że nie oglądam Atora, po prostu oceniłem subiektywnie tematykę - teorie spiskowe > wywiady z celebrytami.
  • Odpowiedz