Wpis z mikrobloga

Czemu wielu kobiet jest nie miłe!?
Od razu mówię że nie wszystkie, ale niestety dużo kobiet takie bywa.

Patrzą tylko wygląd, jak nawet człowiek nie chce żadnej randki i nic, a jedynie tylko normalnie popisać.
Moja sytuacja na stronach tinder, fotka czy badoo jest beznadziejna...

Żadna nie chcę popisać tylko cały czas blokują, ignorują wiadomości lub piszą "Spójrz w lustro".
Na miłość nie mam chyba szans nawet u kobiety 1/10 bo te też mają wysokie ego przez spermiarzy.
Jak widzę co niektóre spermiarze piszą pod zdjęciami kobiet na fotce to łapię się za głowę.

Mam 22 lat, i denerwuję mnie ciągle że rodzice mnie pytają kiedy w końcu znajdę dziewczynę...

#przegryw #tinder #fotkapl
  • 34
  • Odpowiedz
@SoaoheviVenusss: nie bądź zarozumiały, to też odpycha. Nie piszę tego złośliwie. Głowiłeś się nad tym, czemu panie nie chcą z Tobą pisać, wypunktowałem Ci jedynie możliwe przyczyny. Na pisownię wiele kobiet również zwraca uwagę.
  • Odpowiedz
@SoaoheviVenusss: ja już Ci mówiłem co. Konkretne nieoklepane przywitanie się, to nie są jakieś cyrki, dobrze by też było, gdybyś nie podchodził do tematu z taką frustracją o desperacją. Mówiłem już, jedynym sensownym wyjściem jest lajkować profile pań, które mają jakiś ciekawy opis i zainteresowania, gdy sparuje Was, to zaczynasz "cześć, Anon jestem. Miło mi. Chętnie poznaję nowych znajomych". Sam też możesz dać opis, że chcesz tylko pogadać, nie szukasz
  • Odpowiedz
@SoaoheviVenusss: spoko. Tu nie chodzi o samo przeklinanie, ale frustrowanie się tym to droga do nikąd. Tak działa dobór naturalny i obca kobieta nie ma absolutnie żadnego obowiązku Cię pokochać czy dawać Ci uwagę. Że one mają jej w nadmiarze, to wina wyłącznie desperatów bez standardów, dlatego ważne jest, by samemu je mieć.
  • Odpowiedz
@SoaoheviVenusss: Jeśli chcesz TYLKO popisać z dziewczynami, to wystarczy znaleźć wspólny punkt zaczepienia, na którym im zależy.
Przykład: ostatnio ,,szalały" na punkcie działającej karty Rossmann -50%, wystarczy się z taką ogłosić. Np. można zarzucić zamiast ,,hejka" hasło ,,karta Rossmann -50%", być może wiadomość w ten sposób wyróżni się spośród 100 innych, które się tam odkładają.

Problem z tym jest taki, że to tylko sposób na zagłuszanie się hałasem - może poświęcą trochę uwagi, której desperacko szukasz, ewentualnie połechtasz sobie ego, ale na tym wcale się dobrze nie wychodzi. Lepiej znaleźć punkt zaczepienia, na którym przede wszystkim sobie samemu zależy, no i który trwa dłużej niż wspomniany przykład.

,,Wartościowym" to najlepiej się samemu poczuć, nikt w tym nie wyręczy. Żyjesz dla siebie, nie dla kobiety, bo jak za 10 lat może zdradzi to droga prosto do zrobienia
  • Odpowiedz
Brzydcy poznają w pracy/przez znajomych/domówki lub potrafią zagadać na imprezach. Jeśli nie jesteś atrakcyjny masz marginalne szanse na tego typu portalach. Oczywiście da się ale musisz mieć dużo cierpliwości, stalowe nerwy i zero oczekiwań i zwrócić duza uwagę na profil aby wycisnąć co się da. Proponuje poznawać na żywo to najlepsza opcja.
  • Odpowiedz