Wpis z mikrobloga

@BaZyL4: nie często się z nim zgadzam,ale po części ma rację,no bo kto inny z Polski za niego? Na myśl mi przychodzi jedynie Papszun,ale on też by napewno potrzebował dużo czasu żeby coś z tego ulepić,a tyle go nie dostanie jak w Rakowie,na zagranicznego dobrego selekcjonera nie ma co liczyć,bo nikt mu nie zapłaci takich pieniędzy,a wynalazki typu Cannavaro co w trenerce osiągnął tyle co nic to szkoda wgl zaczynać temat.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fandolores też jestem zdania, że jakiś trener powinien otrzymać szansę na dłużej, pytanie czy to akurat Czesio.
Mi chodziło bardziej o to, że to kolejny tekst który wpisuje się w stałą retorykę obrony Czesia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Fandolores: dłuższe zostawienie Czesława to jedyny efekt jaki będzie to obrzydzenie ludziom reprezentacji jak za Brzęczka. Poza tym cały czas oddech Jadczaka na karku. Skończy się na znowu analogicznej sytuacji gdzie z jednego z dwóch powyższych powodów #!$%@?ą Czesława zaraz przed Euro i pojedzie tam selekcjoner mający bardzo mało czasu na przygotowanie. Czesław out po mundialu albo giniemy.
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL: też nie jestem za Czesiem,ale nie widzę innego kandydata(prócz wspomnianego wyżej Papszuna) ale dopóki na najwyższych stołkach będą zasiadać leśne dziadki to nic się nie zmieni,selekcjoner potrzebuje czasu na zbudowanie czegoś,a nie eliminacje,turniej i nara.mamy jedno z lepszych pokoleń piłkarzy z najlepszych napastnikiem na świecie a nie potrafią tego wykorzystać,osiągają mniejsze lub większe sukcesy w swoich zespołach,a przyjeżdżają na kadrę i wyglądają jakby pierwszy raz się spotkali na orliku i
  • Odpowiedz
@BaZyL4: Jako trener Michniewicz powinien zostać jak najdłużej. Nie widze sensu na zmianę dla zmiany, zwlaszcza, ze jedyne lepsze zastępstwo to by był Skorza, który teraz nie jest dostepny.

Inna sprawa, to czy w ogóle powinni zatrudnić osobę skażona korupcja, jak dla mnie 711 w ogóle nie powinien pełnić funkcji w reprezentacji narodowej.
  • Odpowiedz
@kosteq64: jak Węgry? Czyli kto wg ciebie, Runjaic czy Djurdjevic? A może chcesz Vuko dać na pierwszego? Bo nie kojarzę innych zagranicznych co byli dłużej w ekstraklasie.
  • Odpowiedz