Wpis z mikrobloga

Przez kilka godzin, kilka dni, męczę osadników celem wylosowania zaklętej książki z "MOC V" (piątym poziomem). I dosłownie nikt nie chce mi jej zaoferować. Było kilka razy "Moc IV", ale to max tego zaklęcia który wypadał. Wiecie może, czy ta książka na piątym poziomie może w ogóle pojawić się u osadnika? Z tego co widzę taka np. "Szybkość dusz" w ogóle się nie pojawia, ale to mi akurat nie potrzebne.

Wołam @Dajzel - ostatnio gadaliśmy o podobnych rzeczach - może akurat będziesz wiedział ;)

#minecraft
  • 5
@Intelektualista JESTEM. Nie pamietam, wydaje mi sie ze sie da. Jutro moglbym najwyzej sprawdzic u siebie czy mam.
Soul speed chyba tylko w netherze od świń.
I ostatnio dodali nowy enchant, ze szybciej sie chodzi kucając, nie wiem jak sie nazywa. Ale jak nic takiego nie wypada to do zdobycia w dark city
Hej :) Dzięki bardzo - byłoby super jakbyś sprawdził :) To chociaż nie będę marnował czasu na losowanie. Ale już teraz dałbym sobie jedno jajko uciąć że tego nie będzie. No chyba, że pojawia się dopiero u osadnika który ma już wyższy (niż pierwszy) poziom handlu. Tak czy owak to dziwne bo każde jedno zaklęcie - z 20 które wybrałem - ma maksymalny level. Tylko tego jednego dostać nie mogę...

Co ciekawe