Wpis z mikrobloga

@D3lt4: powiedz w jaki sposób : ) Pamiętaj, że pracuję ~10h dziennie bez dostępu do kompa. Żadna waluta nie daje teraz więcej niż ~30pln/dzień (po odliczeniu prądu).

Zaczynam się zastanawiać nad wynajmowaniem mocy, ~80pln/24h za 1.4kh/s przynjamniej stały dochód.

Biorąc koparę chciałem, żeby póki co chociaż na ZUSy zarabiała (1.3k/m-c).
  • Odpowiedz
@D3lt4: Failover-only skanuje czy podstawowy pool wrócił do życia, czy nie? Nie chce wstawać o 4 rano, wiec zostawiłbym, żeby samo się załączyło, a do tego czasu niech się coś innego kopie.
  • Odpowiedz
@hughmm: Właśnie coś ostatnio chyba bez szału, przydałby się jakiś admin poola do przetestowania tej opcji.

Ja ustawię na 2 rpc, a na 1 tę nowość i najwyżej nie załączy. :)
  • Odpowiedz
@D3lt4: @blacktyg3r: Najgorzej, że mi sie wykrzacza cgminer, jak kopalnia nie działa, zamiast działać i próbować się łączyć. Nawet ustawić na pusto nie moge. Jak teraz chciałbym się podłączyć, to stanęłoby na początkowym ekranie cgminer 3.6 cośtam i po minucie by się wyłączył. Jest na to jakaś rada?
  • Odpowiedz
@hughmm: pod tym kątem cudaminer > cgminer (tam po prostu reconnect co 15s). Jeśli dam na pool 0 jakiś jeszcze niedziałający a na pool 1 poprawny, to śmiga bez problemu. Natomiast nie wychwyciłem momentu żeby przełączył się kiedykolwiek na pool 0 (nawet jak już działał...).
  • Odpowiedz