Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki ważna informacja .
Część KDW nakazuje odebrać węgiel w ciągu 48h od ich telefonu że mają go na składzie. Co lepsze jeśli ktoś nie jest w stanie odebrać w tym terminie musi im pisać jakieś maile z prośbą o przedłużenie terminu i po kontakcie telefonicznym jakaś "mądra" Pani usilnie próbuje przekonać że tak jest w regulaminie no więc przeczytajmy co pisze w regulaminie sklepu PGG gdy odbiera się węgiel z KDW
Wypisujcie które KDW nie przestrzegają regulaminu sklepu gdyż pragnę zrobić co się da żeby pożałowali wciskania ludziom kitu i własnego transportu.

KGM WĘGIEL Nikodem Klimowski
32-433 Lubień
ul. Lubień 1123
#pgg #kdw #wegiel
asbuild - Drogie wykopki ważna informacja .
Część KDW nakazuje odebrać węgiel w ciąg...

źródło: comment_1665133076ZktFevmiV0bUPx3jlzmUoA.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asbuild: a skąd wiecie co jest w umowie między pgg a składem, może zapisali sobie, że klient na w ciągu 48 godzin zabrać swój węgiel z ich składu. Przecież nikt tych umów nie zna
@raul7788: Po jednej przeprawie z PGG gdy nie wydali mi węgla (błąd PGG )mam parę kontaktów do różnych mediów ale nie wiem czy to taki chwytliwy news dla nich .I najważniejsze to czy tylko to KDW tak robi czy może jest ich więcej dlatego potrzebuje o ewentualnie jakieś namiary jeszcze.
@asbuild: a tak trochę patrząc z drugiej strony medalu trochę się nie dziwię składom KDW że chcą to szybko wydawać węgiel często wyjeżdża mokry z kopalni jak polezy w słońcu to może ubyc dajmy na to 10%, a później Grażynki będą psioczyc że Kdw #!$%@? ich na 300kg.
@derecki: Tak ale fajnie jakby ludzie wiedzieli w których dniach ten węgiel będzie a nie że dostajesz telefon że węgiel dojechał do KDW ma Pan 48h na odebranie albo zapłać Pan 350zł za transport od tony....
@marsellus: w mailach przy zamówieniu przez kdw jest wyraźnie "uzgodnisz termin".
O tym, że oni mają 48 h na dostawę było w wymaganiach gdy składali aplikacje by zostać kdw.
Gdyby taki zapis dotyczył klienta byłby w regulaminie.
@asbuild: zadzwoniłem do innego KDW (Cyroń) i też powiedzieli 48h. Zapytałem, czy to jakiś przykaz z PGG, żeby ten węgiel odebrać w takim krótkim czasie to powiedział, że się dogadamy i ewentualnie wydłużymy termin..
@asbuild: w Imbramowicach to samo powiedzieli. Na początku babka myślała, że weekend się nie wlicza, a potem dzwoniła jeszcze raz, że sprawdziła i że w sobotę też zegar tyka i że muszą przyjechać w poniedziałek, chyba że im kod podam przez telefon, to może czekać. Nie chciałem tak, to spytałem co mi zrobicie, to się zastanowiła i mówi, że we wtorek też mogę jednak odebrać.
@asbuild:
W KDW w Żywcu to samo. Dzwonili do mnie o 7 rano i straszyli że mam odebrać w 48h a najlepiej jeszcze dziś no mają do rozdzielenia jeszcze tylko 10 ton. I jak nie odbiore to przepada i kasę zwracają. Toż to jakiś wal ze strony KDW.
Mało tego. KDW żywiec ma obsługiwać cały powiat żywiecki a na moje pytanie czy przyzioza do mojej wioseczki na końcu powiatu, powiedzieli ze