Wpis z mikrobloga

@djtartini1: ja tam powiem jedno - wszystkie piwa z tych "budżetowych" jakością produktów i smakiem bije na głowę perełka( ͡° ͜ʖ ͡°). Z tych naprawdę żulowskich to polecam kuflowe, całkiem niezłe piwo w porównaniu do tych harnasiów, dębowych, żubrów i innych tatr.
  • Odpowiedz
@specjalista_gamoniu: teraz w zasadzie codziennie robię seans AA on line. Wiadomo też trochę głupot tam jest ale np wczoraj był AA Warszawa Tarchomin z kamerką internetową mieszany internetowo - stacjonarny i popatrzyłem na ludzi -99% to bardzo normalnie wyglądający ludzie a nawet zadbani. Dla mnie to jest istota problemu bo wiem że jestem alkoholikiem ale może podświadomie myślę że jestem trochę lepszy od innych ( nie upadłem na razie tak
  • Odpowiedz
@EricCartman69: Ja mam gdzies z tylu glowy ze moze juz jestem alkoholikiem bo lubiesobie piwko wypic codziennie, ale zrobilem sobie przerwe i dwa tygodnie nie pilem i w sumie nie mialem jakiegos problemu z odstawieniem. Tez nie upadlem, mam etat i własną firme ciągne i daje rade, a wieczorem jak mam chwile wolnego czasu to lubie sobie piwo wypic przed snem
  • Odpowiedz