Wpis z mikrobloga

Typowe konkursy w popularnych stacjach radiowych o poranku są typowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

D - Dzień dobry czy mamy przyjemność z Witkiem z Krosna?
W - Tak, przy telefonie
D - Cześć Witek! Cieszę się że udało nam się do Ciebie dodzwonić, czy domyślasz się już kto dzwoni?
W - Nie
D - Już Ci mówię Witek, to nasza szalona poranna ekipa radiowa z konkursem w którym wziąłeś udział!
W - Aaa no tak tak
D - Witek rozumiem że znasz zasady naszego konkursu, ale mimo wszystko przypomnę je dla naszych słuchaczy. Zabawa polega na tym że zadajemy Ci pytanie jakiego koloru jest jakiś przedmiot czy cokolwiek a Ty z dwóch odpowiedzi masz wybrać poprawną.
W - Tak tak
D - Witek nie przedłużając, szybkie pytanie i mam nadzieję że zgarniesz naszą główną nagrodę czyli zestaw totalnie bezpłciowych i bezsensownych płyt naszego radia. Jakiego koloru jest zielona murawa? Pierwsza odpowiedź to zielonego czy też może druga odpowiedź czerwonego?
W - Hmmm...ciężkie pytanie....hmmm
D - No Witek czas antenowy nas goni jaka jest Twoja odpowiedź?
W - Hmmm....chyba czerwonego.
D - To Twoja odpowiedź?
W - Tak, czerwony.
D - A nie wydaje Ci się że zielony?
W - Nie no czerwony, to moja odpowiedź.
D - Witek dajemy Ci jeszcze jedną szansę, powtórzę pytanie. Jakiego koloru jest zielona murawa. Zielonego czy czerwonego?
W - Czerwonego
D - Witek ostatnia szansa! Zielony czy czerwony?
W - No w sumie dobra, niech będzie zielony.
D - BRAWO WITEK! To dobra odpowiedź! Zielona murawa jest koloru zielonego, wygrywasz od nas zestaw totalnie asłuchalnych płyt radiowych! Chcesz kogoś pozdrowić?
W - Tak, moją rodzine, mame, tate, żonę z dziećmi i całą Galerie Krosno.
D - I my również dołączamy się do tych pozdrowień! Dzięki, cześć!

#krosno #pdk #heheszki #radio
Pobierz Kadet20 - Typowe konkursy w popularnych stacjach radiowych o poranku są typowe ( ͡° ͜...
źródło: comment_16650499282qsfY2LhgzuV30W86nXSpe.jpg