Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Kupiłem w sklepie #morele podzespoły żeby złożyć komputer natomiast w paczkach, które dostalem pomimo zapłacenia nie było gości RAM. Nie sprawdziłem przy kurierze zawartości paczki bo zostawił ją i uciekł natomiast nie nosiła ona znamion otwierania ale jej stan był fatalny, nie było też przy mojego podpisania odbioru. Morele tworzą że na monitoringu widzą jak kości są pakowane, ja ich w paczce nie miałem, paczka nie wyglądała jakby była otwierana i jest pat. Płaciłem karta więc przychodzi mi do głowy odesłać wszystko co dostałem i zrobić chargebacka. Macie jakieś inny pomysły jak do tego podejść?

#komputery #elektronika #pcmasterrace #zakupy #morele
letterman91 - Kupiłem w sklepie #morele podzespoły żeby złożyć komputer natomiast w p...

źródło: comment_1664951374YWg9VPJqnDxNXkqLxMRpxR.jpg

Pobierz
  • 50
@letterman91: miałem identyczną sytuację kilka lat temu. Zgłosiłem to do morele. Odpisali mi, że muszą sprawdzić monitoring. Nie było kontaktu z nimi przez dwa tygodnie. Czas który mieli na sprawdzenie tyle wynosił. Po czym dostałem informację, że wszystko spakowali. Odpisałem tylko, że jeszcze dzisiaj zgłaszam to na policję, aby i oni sprawdzili te nagrania. Minęło około 10 minut i dostałem informację, że ram zostanie tego samego dnia wysłany. Były to moje
@Ogau: tajemniczo Zacznie się dziać tak że będziesz chciał zapłacić kartą i upss... jednak nie możemy zrealizować twojego zamówienia. Nikt ci nic wprost nie powie ale jakoś tak się będzie działo. Chargeback to spory przypał dla akceptanta kart.