Wpis z mikrobloga

Mirasky, moje uszy krwawią, bo od jakiegoś czasu mogłem słuchać muzyki tylko na głośnikach laptopowych. Chciałbym sobie kupić jakieś kolumny, ale z drugiej strony nie chcę przeznaczać na to więcej niż, powiedzmy, 400-500 zł. Za taką kasę z pewnością nie kupię topowego sprzętu, ale może jest sens pobawić się w jakieś używane klasyki? Wydaje mi się, że Unitra dałaby radę. Szybkie przeszperanie allegro naprowadziło mnie na coś takiego, myślicie, że da radę? Nie mam pojęcia, na co zwracać uwagę przy używanych głośnikach poza stanem wizualnym :( I do tego jakiś amplituner, wieża, cokolwiek, do czego da się podłączyć aux i nie dając raka umożliwi wzmocnienie odpowiednie dla kolumn? Mielibyście jakieś propozycje i czy moglibyście poratować opinią?

#audio #unitra #earshurt
  • 50
  • Odpowiedz
@xbonio: przed chwilą dopiero to popodłączałem wszystko i ogarnąłem, ale wydaje się całkiem zajebiste - przyjemniej takie pierwsze wrażenie w porównaniu do tych podkradzionych :) Dzięki raz jeszcze!
  • Odpowiedz
@Kangel: wygląda ładnie ale mógłbyś trochę odstawić od siebie kolumny, będą lepiej grać. Daj cyne czy jest #!$%@?ęcie jak odkręcisz wzmaka :D
  • Odpowiedz
@xbonio: na razie odkręciłem do połowy i stwierdziłem, że więcej nie odkręcam, żeby mi sąsiedzi jaj nie ukręcili (a to by bolało pewnie). Potem ogarnąłem, że i tak na lapku miałem jakieś 40% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z rozstawieniem jest problem, bo chciałbym siedzieć mniej-więcej pośrodku; teraz jest jakieś ~70 cm pomiędzy nimi. Ale mam sporo czasu, żeby przetestować sobie różne ustawienia :D
  • Odpowiedz
@xbonio: dawno nie miałem takiej radochy ze słuchania muzyki :D Nie odstawię ich już wiele szerzej, ale zamiast na siebie, skierowałem je "na wprost" - wrażenia zdecydowanie lepsze :)
  • Odpowiedz
@xbonio: dzięki jeszcze raz za pomoc, samemu pewnie by mi tak sprawnie nie poszło :) może jak muza wróci do mojego życia, to i życie wróci do normalnosci :)
  • Odpowiedz