Wpis z mikrobloga

@ItsGrN: Urban jest bezpośrednio odpowiedzialny za śmierć Popiełuszki i pośrednio za dramaty dziesiątek, a może i setek tysięcy Polaków. Powinni go zakopać gdzieś pod płotem, a nie na Powązkach. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
  • Odpowiedz
@ItsGrN: to jest po prostu... z drugiej strony jakby to powiedziała babka Pawlakowa " był czas przywyknąć przecież "

Katolickie Miłosierdzie to oksymoron.
Jak już nie raz pisałem, biblia katolikom służy tylko po to, by walić nią po 'lewackich' głowach, a nie po to by przestrzegać zasad w niej zapisanych.
  • Odpowiedz
Katolickie Miłosierdzie to oksymoron.

Jak już nie raz pisałem, biblia katolikom służy tylko po to, by walić nią po 'lewackich' głowach, a nie po to by przestrzegać zasad w niej zapisanych.


@PrzeKomentator: a ty jako lewak sam się do biblii stosujesz, że się na nią powołujesz?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ItsGrN: Bozia nie istnieje a czarnych wraz z konkordatem pogonić. Co nie zmienia tego, ze to była czerwona kanalia i nawet na powązki nie zasługuje. Ja wiem, ze chcesz wraz z @PrzeKomentator #!$%@? pisowców i konfe i spoko ale może nie umniejszając przy tym roli urbana w utrzymywania totalniackiego ustroju jakim był PRL ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
To mogli zrobić ludzie z Biura Studiów SB, kontrolowanego przez ruskich, poza Kiszczakiem.

Ta zbrodnia nie była na rękę jaruzelskiemu.


@przeciwko78: @MEKORRO: jak nie jak była, wywiad cywilny przegrał walkę o władzę z wojskowym, a więc z Kiszczakiem i Jaruzelskim, jeszcze powinno was zainteresować, że morderca Popiełuszki w KOD działał(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
ale może nie umniejszając przy tym roli urbana w utrzymywania totalniackiego ustroju jakim był PRL ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Riczard: nie mozna umniejszać, ale to był tylko propagandysta, zresztą tak bezczelny, że i tak nikt go nie brał na poważnie za czasów komuny. Raczej dla komuchów zrobił więcej złego niż dobrego. Rozliczyć to należy bezpośrednich zleceniodawców i wykonawców zabójstwa księdza Popiełuszki oraz innych opozycjonistów.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: on nawet polecał Kiszczakowi późniejszego założyciela TVN( ͡° ͜ʖ ͡°) Bezczelny komuch, co zmarł w spokoju bez kary a jeszcze na powązkach niby ma być chowany. Żenada roku przynajmniej, miejsca w ruskiej ambasadzie albo pod ich płotem/bramą nie ma dla niego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ItsGrN: tam jest podobno jego grób rodzinny

A jak obecnie martwego brata ciamkersa ładowali na Wawel to żeście siedzieli cicho
  • Odpowiedz
tam jest podobno jego grób rodzinny


@jaroty: na wojskowych powązkach?( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak obecnie martwego brata ciamkersa ładowali na Wawel to żeście siedzieli cicho


@jaroty: Adamowicza też pochowano w katedrze i też siedziałeś cicho, a Lech na Wawel to nigdy by nie trafił, gdyby nie wypadek/katastrofa w Smoleńsku
  • Odpowiedz