Wpis z mikrobloga

@Aryo: Czy mi się wydaje czy jeśli faktycznie wdrożono taki system to jest to większy albo porównywalny game changer jak HIMARSy? Przecież to przenosi ukraińską armie na zupełnie inny level ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłopcy na miejscu masowo donoszą, że nasze insygnia taktyczne, czyli "Z" i "V", zostały naniesione na sprzęt wroga, co przyczyniło się do zamieszania w pierwszych godzinach bitwy, gdy front się załamał. Jeśli to
@Amatorek: Poszukaj gdzieś na moim profilu. Już wrzucałem info o tym filmie, ale nie mam czasu na szukanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) To było z miesiąc temu jak nie dawniej
@L3stko: przypomnij mi który z tych portali jest na rynku od lat? XD

Podoba mi się co się dzieje na mirko jak zaczniejsz jakiemuś wpisowi klikać "ulubione" z 15 razy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tego błędu nie naprawili od 3 lat gdzieś
tam artykuły są rozbudowane o wiele zdjęć i załączników video, gdzie na wykopie możesz dodać na raz jeden plik.


@L3stko: nie żebym jakoś bronił rogalowego barona i zbożowego elfa, ale zdaje się że mówiąc o wykopie masz na myśli tylko mikroblog, a przecież dodając znalezisko na główną można tak samo umieszczać wiele multimediów i tworzyć rozbudowane treści
nie żebym jakoś bronił rogalowego barona i zbożowego elfa, ale zdaje się że mówiąc o wykopie masz na myśli tylko mikroblog, a przecież dodając znalezisko na główną można tak samo umieszczać wiele multimediów i tworzyć rozbudowane treści


@bylem_zielonko: to prawda co piszesz