Wpis z mikrobloga

@Menosas to w końcu bronie osób, które grożą śmiercią, czy cię ciągle obrażam? XDD Jakiś niezdecydowany jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@gazowany_bubleh napisałem mu, że chce #!$%@? polaka z federacji, ale jak inni zawodnicy grożą komuś to go "to nie obchodzi" jak sam stwierdził i stawia mnie w roli jakiegoś fanboja XD

zwichnąłeś chyba gościowi osobowość xD

możliwe bo przecież ciągle go obrażam, albo bronię osoby, które grożą
Pobierz Delfin69 - @Menosas to w końcu bronie osób, które grożą śmiercią, czy cię ciągle obra...
źródło: comment_1664877038YxPb11AbBEYXBugZpMBg8z.jpg
@Menosas jeśli cię obrażam to zgłaszaj śmiało wpisy do moderacji, a nie usuwasz komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież wtedy dostanę większą karę, niż usunięty komentarz przez ciebie
@gazowany_bubleh: ta popłakałem się xd gość jest jakiś tępy bo myśli, że groźby innych mnie nie obchodzą gdyz dodałem wpis o Polaku. No #!$%@? od razu miałem dodać też w tym wpisie groźby wszystkich uczestników fame:D
Ale się zesrales o tego Polaka:D zakochany w nim jesteś?


@Menosas: nie, ale śmieszy mnie dorabianie własnej narracji, bo się zgubiłeś w własnych wypowiedziach
I obawiam się, że ty musiałeś się zakochać we mnie jak od godziny próbujesz się powstrzymać od dyskutowania ze mną, ale nadal to robisz
@Delfin69: to ty mi spamowales pod wpisem mimo, że usuwałem te twoje wypociny. No nic ja kończę odpisywać bo lecę do Beatris. A tobie i Adrianowi życzę powodzenia w miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to ty mi spamowales pod wpisem mimo, że usuwałem te twoje wypociny


@Menosas: to w końcu spamowałem, obrażałem, czy broniłem osoby, które groziły śmiercią? Strasznie niezdecydowany z ciebie człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) No powodzenia, nie zaraź się tam jakimś syfilisem