Wpis z mikrobloga

Jak w ogóle można w jakikolwiek sposób usprawiedliwiać zachowanie Hani? Przecież ona jest totalnie niestabilna emocjonalnie, ma jakieś zaburzenia w komunikacji, jest wręcz agresywna (tak, krzyki, przeklinanie, obrażanie to też jest agresja). A zachowanie po rajskim myślę, że nawet nie muszę komentować. Jej potrzebna jest pomoc specjalisty, bo widać, że sama nad sobą nie potrafi zapanować. #hotelparadise
  • 36
  • Odpowiedz
@laysstix: tu nie ma co usprawiedliwiać jej zachowania, a raczej nakłaniać ja żeby szukała gdzieś pomocy. Jej mimika, maniera, zachowanie wskazują na bardzo duże zaburzenia psychiczne. Miejmy nadzieje, ze po programie pójdzie gdzieś po pomoc, bo takie zachowania się leczy. Już pomijając braki w wychowaniu. Idzie z Mikołajem odbyć poważna rozmowe i zapycha na maksa morde, a oprócz tego drze na niego papę z pełna gęba paluszków, a jak nie
  • Odpowiedz
@laysstix: Ja nie widzę nic takiego, reaguje normalnie, jak jest zła to się złości, jak jest smutna to płacze, jak jest szczęśliwa to się śmieje od kiedy odczuwanie emocji jest zaburzeniem psychicznym? Raczej brak emocji nim jest bo to już podchodzi pod psychopatię/socjopatię. Szczerze, unikam w życiu ludzi, którzy nie okazują emocji.
  • Odpowiedz
@GdziesTamChcem: Wiesz, że mimika i maniera to osobowość a nie problem psychiczny xD Nie ma ludzi bez mimiki, kurvva no przechodzicie sami siebie, co ty chcesz aby wszyscy ludzie mieli poker face i twarz z kamienia i każdy był pustym betonowym klocem? Może sam jesteś psychopatą i projektujesz na innych by byli tacy jak ty? Daj ludziom żyć. Odczuwać. Przeżywać. O to chodzi w życiu.

Właśnie z Mikołajem nie byłbyś
  • Odpowiedz
@Opportunist: W tej edycji jesteś trochę Kipmanem na tagu który bronił uparcie Elizy. Ja tam lubiłem się z nim sprzeczać, choć mam nadzieję że twoja obrona Hanki będzie na wyższym poziomie niż u niego (np nie będziesz odnosić się do prywatnego życia użytkowników). Widać też że Oliwką tego sezonu jest u ciebie Mikołaj, na którego jesteś strasznie negatywnie nastawiona.
  • Odpowiedz
@yolllx33: Serio? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dlatego, że facet ją zrobił w #!$%@? to już nie ma prawa zostać w hotelu? Ma rezygnować z siebie by innym było lżej? Słabe… ona nie jest śmieciem, który można już wyrzucić bo się zużył. Ma prawo zostać w hotelu jak każdy i walczyć dalej skoro taka Monika, która nigdy relacji nie zbudowała zostaje w hotelu to czemu Hanka ma
  • Odpowiedz
@ddonewry927: A ja mam w dupie oczekiwania jakie masz wobec mnie i sam je sobie w dupę też możesz wsadzić i miej trochę klasy i nie porównuj ludzi do innych bo zamiast komuś ubliżyć wyjdziesz tylko na idiotę, który manipuluje.
Mogę być negatywnie nastawiona na którego uczestnika chcę i to nie powinien być twój problem, mam prawo samodzielnie decydować o kim piszę dobrze a o kim piszę źle na podstawie
  • Odpowiedz
@Opportunist: normalnie nie wierzę w to co czytam. Często czytam ten tag i nie komentuje ale aż mnie skręca jak ktoś pisze takie coś. Ta dziewczyna ma zaburzenia psychiczne i jeśli ktokolwiek twierdzi, że zachowanie tej dziewczyny jest normalne to albo jest w gimnazjum albo jest równie zaburzony.

"Daj ludziom żyć. Odczuwać. Przeżywać" - ale dlaczego kosztem innych?
  • Odpowiedz
@ddonewry927: „Mam nadzieje, że twoja obrona Hanki będzie na wyższym poziomie” - nie wcale, żadnych oczekiwań nie masz :))) może spuść z tonu troszeczkę, własne zdanie to nie mówienie innym co mają robić z poziomu wyższości obrażając przy tym i bycie tak zadufanym, że się nawet tego nie dostrzega

Ja nie bronię Hanki bo jestem jakimś wynajętym bodyguardem, oglądam Hotel i przy każdym odcinku komentuje zachowanie uczestników i raz staje
  • Odpowiedz
@acosietuwyprawia: A ty jesteś jej biegłym psychiatrą, że stwierdzasz zaburzenie psychiczne komuś z telewizji? Podepnij pod następny komentarz wszystkie papiery. I to niby nie jest śmieszne? Za kogo ty się masz? :) ba, prawdziwy psychiatra nigdy by się nie podjął diagnozować kogoś kogo widzi tylko na ekranie tv xD
  • Odpowiedz
@ddonewry927: Ale co mnie obchodzi jakiś kipman bo nadal nie rozumiem? Może napisz wreszcie co ty myślisz o uczestnikach zamiast zaprzątać sobie głowę, który wykopek ma jakie zdanie bo to co robisz jest kompletnie nie potrzebne. Komentujemy uczestników a nie siebie nawzajem. O to chodzi na tym tagu by rozmawiać o programie.
  • Odpowiedz
@Opportunist: nie masz pojęcia o czym piszesz :) Oczywiście nie da się postawić diagnozy na podstawie programu telewizyjnego ale jak najbardziej można stwierdzić zaburzenia. W poprzednim sezonie było podobnie z Jay'em, poprzez oglądanie chłopaka w telewizji można było stwierdzić, że jest zaburzony i zostało to potwierdzone po zakończeniu programu (próba samobójcza). Nikt tutaj nie ma na celu hejtowania, dziewczyna ewidentnie nie radzi sobie z emocjami i potrzebuje pomocy specjalisty.
  • Odpowiedz
@Opportunist: ja rozumiem, że w kontekście konfliktu Hanka-Mikołaj starasz się zachować symetrię, bo Miki tez jest zdrowo #!$%@?ęty. Ale proszę Cię, Hanka pogrąża się też poza tą relacją. Knuje, manipuluje, przejmuje kontrolę nad nowymi, żeby tworzyć sobie kółko wzajemnej adoracji. Impulsywność i brak wychowania to tylko część jej problemów.
  • Odpowiedz