Wpis z mikrobloga

Mam misję Coalition-4 na 279e gdzie trzeba niszczyć/uszkodzić moduły (załogę). Może nie znam się na mechanice w tym zakresie ale ewidentnie pokazuje mi w wynikach, że w bitwie zrobiłem to 3 razy a zaliczyło do misji tylko 2 - to była pierwsza bitwa do tej misji więc jeszcze 9 prób ale słabo idzie. Spróbowałem to zrobić SMV CC67 i strzelałem głównie HE na początku. Co robię źle?
#wot #worldoftanks
poradnikspeleologiczny - Mam misję Coalition-4 na 279e gdzie trzeba niszczyć/uszkodzi...

źródło: comment_1664813383AOHTTrgdhffxZ9jvcMHOt7.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poradnikspeleologiczny: ja przeważnie robiłem takie misje na HE, ale widziałem też eksperymenty, że nie ma to znaczenia i tak samo uszkadza się na AP, wiec ciężko mi doradzić, wydaje mi się, że HE dają bardziej aspekt psychologiczny niż dużo lepiej działają, kaliber ma znaczenie im większy tym większe szanse na uszkodzenie modułów
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: Ta misja została wymyślona przed rebalansem pocisków HE i nie została zmieniona. Wcześniej chyba była w miarę prosta do zrobienia właśnie na tych pociskach lub artylerią. Teraz być może jest najtrudniejsza w zestawie - trzeba grać bardzo dobrze i mieć sporo szczęścia. U aliantów można wprawdzie próbować Cobrą, ale rodzaj pocisków nie ma większego znaczenia. Dobrze jest wysadzić lub utopić przeciwnika, wtedy wpada kilka punktów.
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: tez miałem podobną misję unia-7 zrobiłem to na 122TM skupiając się na celowaniu po zbiornikach, osobiście polecam to robić na jakiejś 8 lub 9 z wysokim kalibrem typu 120mm lub więcej typu amx ac 48

Nie baw się w żadne arty czy troll guny z HE bo tylko się #!$%@?ł będziesz
  • Odpowiedz