Wpis z mikrobloga

@awik1208: ostrości nie, gram w doom eternal i tam przy małej czcionce jest w porządku. kolory wydają się żywe, problem w tym, że nie wiem jak to wyglądało bez ( ͡° ͜ʖ ͡°) światło bardzo ogranicza, mam np. switcha z normalnym szkłem i się można w nim przeglądać, a tutaj w decku jest jakby ekskluzwnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MaxVerstapen: pewnie jakaś używka. Mi się udało kiedyś wyrwać 240 giga za 40 zł, ale o większym rozmiarze niż ten w decku. Nie jest zły, prędkości 1600/600, za takie pieniądze nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZmutowanaFrytkownica: w sensie o 12mm szerszy?

To radzę przemyśleć ponownie sytuacje, bo 2242 są za szerokie i #!$%@?ą termikę sekcji zasilania która jest obok slotu, developerzy SD jasno powiedzieli, że
  • Odpowiedz
@reevo2: też kupiłem identyczny za 70zł wiesz może czy skoro jest wyciągnięty ze SD ruszy taki od razu po przełożeniu czy konieczna jest mimo wszystko instalacja systemu?

@inrzynier: @reevo2: Jeszcze mam do was pytanko bo chodzi mi to nieustannie po głowie, co z gwarancją po wymianie dysku, tam są jakieś plomby?
  • Odpowiedz
@Medonix: Nw niestety za miesiąc dopiero di domu wrócę i będę używać sd. A co do gwarancji nie ma plomb, gwarancja cały czas ważna po wymianie dysku.
  • Odpowiedz