Wpis z mikrobloga

Podzielę się opinią.

Mam pewną praktykę z #nootropy które stosuje regularnie od roku. Były cykle #noopept różne racetamy, sunifiram.
Z tego wszystkiego, długofalowo najlepiej wchodził noopept (z prochu) + cholina chyba tylko aby niwelować ból głowy. Nie był to natomiast ideał, brakowało pewnej synergii.

Unikałem mixów, ale postanowiłem spróbować. Od trzech tygodni biorę codziennie rano po tabletce Noopeptil Max i Neuridine Max. Muszę powiedzieć że na tę chwilę to najlepszy set jaki miałem. Koszt jest wysoki bo produkty swissa drenują portfel, ale jeśli efekt się utrzyma - warto.
Oba te produkt mają sugerowane dawkowanie 2x kaps na dzień, jednak razem, po jednej kapsułce jest spoko.
Czuć świeżość. Pamięć (z którą mam największy problem) jakoś szczególnie się nie poprawiła za to łapie się na wspomnieniach z dzieciństwa które mają większy feeling. Poprawa myślenia jak po noopepcie ale jakby pełniejsza. Do tego - co najbardziej cenie - wzrost motywacji i nastroju. Tutaj jest mega poprawa. Dużo więcej robię, łatwiej zbieram się do pracy.

Dodatkowo kupiłem LTP Focus Max, również mix od swissów ale do stosowania doraźnego. No cóż, tutaj odczucia są subtelne ale stosowałem tylko podczas suplementacji dwóch powyższych, więc odczucie może być nieco zakrzywione. Do tego pod koniec dnia, czułem duże zmęczenie więc "coś za coś" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast póki co wziąłem dwa razy więc do obiektywnej oceny daleko.

Jak ktoś szuka wygodnego kompleksowego rozwiązania, to polecam rozważyć. Oprócz tego biore DHA z wit D i K. Taki set uważam za kompletny. No może warto by wrzucić magnez. Koszt w zamian za korzyści - uważam w moim przypadku za bardzo korzystne.

Wy korzystacie z gotowych stacków, tworzycie własne>

#dopingmozgu
  • 5
@Sandman: Z miksami swissów to jest niestety ten problem, że nie wiadomo ile się czego łyka.
Neuridine/Noopeptil jadłem, ale jadłem też sam noopept+cholina/jajka i te drugie raczej lepiej działało jeśli chodzi o myślenie/pamięć.
Z kolei przy noopeptilu nie mam efektu #!$%@?ących ludzi (przypuszczam, że dawka noopeptu jest niższa).
Generalnie to przy tych proszkach zauważyłem, że mniej często znaczy lepiej, jak się przesadzi to łeb boli i są problemy ze skupieniem. Do