Wpis z mikrobloga

dostała polskie obywatelstwo

@Hubert1991777: Zawsze może to obywatelstwo stracić


@dolchus: nie dostała obywatelstwa bo to jest Polka z urodzenia, rosjaninem był jeden z jej dziadków

a obywatelstwa w Polsce stracić nie można, można się go tylko zrzec ale pod warunkiem posiadania innego obywatelstwa
  • Odpowiedz
A ona nie jest przypadkiem jakąś Serbką? Šmukler nie kojarzy się z Polską


@alvaro1989: nie jest

"Nauczycielką języka rosyjskiego chciałam zostać od dzieciństwa. Moją fascynację kulturą rosyjską, językiem rosyjskim (bez podtekstu politycznego) zaszczepili mi rodzice, a szczególnie – tata, który ze swoim ojcem rozmawiał po rosyjsku (dziadek był Żydem, pochodził z Nikołajewa). Babcia była Węgierką. Dziadkowie poznali się w Suboticy (jest to miasto w północnej Serbii), tam urodził się mój
  • Odpowiedz
@megawatt: Lol, mix narodów i etniczności skrzywdzonych przez kacapów może oprócz Chorwatów (aczkolwiek nie ma w Chorwacji miłości do ruskich). Genetyczny Syndrom sztokholmski
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, nawet pod takim postem znajdzie się jakiś chłop który wyjedzie z krindżowym pseudopodrywem xD


@Niemamwiedzy: Wyjawię ci tajemnicę - mało który mężczyzna wie jak podrywać, więc nie oczekuj, że kiedykolwiek zobaczysz sensowny podryw.
  • Odpowiedz