Wpis z mikrobloga

Donald Tusk, jedzie na wschodnią granicę, by osobiście histeryzować, z powodu nie zamknięcia granic, na węgiel (również ten już opłacony)
by jeszcze bardziej nakręcić panikę, partyjny kolega, czuje się w obowiązku, by w imieniu całego narodu, w senacie przeprosić Ukraińców, że wungiel jeszcze nie jest zablokowany. Dając tym samym pożywkę dla ruskiej propagandy, że Poljaki nic nie robią, w celu pomocy Ukrainy. Ten sam człowiek (nazywany na Wykopie "Grodzki ufam Tobie"), będzie się domagał, dodatkowej tarczy, do tarczy węglowej. Inny partyjniak Tuska, snuje teorie spiskowe o ruskich mackach. Szachy 5D
#bojowkadonaldatuska #bekazprawakow #4konserwy #polityka
huncwot_ - Donald Tusk, jedzie na wschodnią granicę, by osobiście histeryzować, z pow...

źródło: comment_1664653543C8mgrf9V0dWxVa1FP7jKrQ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur jego partia się tego domagała. Mogę jeszcze dorzucić filmik gdy jako premier był przeciwnikiem blokady ruskiego węgla ale raczej już go widziałeś
  • Odpowiedz
@huncwot_: Przecięz to PiS wprowadził blokade. Co to za tłumaczenie ,że opozycja chciała? Opozycja che czegoś w sadownictwie itp. a jakoś tam PiS nie ulega.
Wszystkie partie w Sejmie swego czasu woziły sie na nawoływaniu do zaprzestania importu.
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur a opozycja chciała czy nie chciała blokady węgla? Gadki że przecież Tusk nie rządzi a to jego partia jest w sejmie i senacie. Cynicznie to rozegrał. Najpierw narzekanie że nie blokują węgla, potem ględzenie, że węgla nie ma.
Sądownictwo to osobny temat. Pisałem co wyprawiają ,apolityczni' sędziowie i juz nie chce mi się pisać po raz kolejny
  • Odpowiedz