Wpis z mikrobloga

@help_me00: dobra maszynka np. na żyletki, ale zwykła też da radę, mydło/krem do golenia, pędzel, żeby na bieżąco nakładać pianę, nie powinno golić się na sucho
pierwsze przejście z włosem, drugie w poprzek, a trzecie pod włos, morda po czymś takim gładka jakby się miało naście lat
  • Odpowiedz
  • 2
@help_me00 pod włos musisz się golić (wcześniej jeszcze przejazd z włosem). Jak ja tylko golę się z góry na dół (z włosem) to równie dobrze mógłbym się elektrykiem golić bo zarost i tak czuć i widać. Ale wystarczy delikatnie pod włos i już skóra gładka.
  • Odpowiedz
@help_me00: Ja się golę codziennie lub co drugi dzień już pomijam golenie z włosem, dość dobrze wyrobiłem sobie technikę. Golę się tylko z włosem, poprzednio trzymając twarz pod bardzo ciepłą wodą przez jakieś 15 sekund, i porządnie wyrabiam pianę pędzlem na twarzy. Do tego DELIKATNE ruchy, z naprawdę minimalnym dociskiem. Zazwyczaj golę się wieczorem, i jeśli gdzieś ewentualnie jakaś kropka krwi się trafi (bardzo rzadko) to do rana skóra wygląda
  • Odpowiedz
@Tami: wyczerpująca odpowiedź, dzieki wielkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pytam o te kropki, bo przy sesji fotograficznej fotograf mi musiał je usuwać w photoshopie, bo źle to wyglądało i źle wyglądam w zaroście.
  • Odpowiedz