Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Obudowa to Lian Li LANCOOL ONE. Wentylatory rozważam jeśli 140cm to Noctua NF-A14 PWM, a jak 120mm to Noctua NF-A12x25 lub bardziej się skłaniam ku Noctua NF-S12A PWM.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Variv: Lepszą opcją jest kupić litr łiskacza, bo zmiana wentylatorów z przodu w niemałej, solidnej budzie przyniesie zerowe korzyści. Puść sobie te co masz na 500rpm i poddaj testom, a później dojeb do pieca na 1500rpm i obserwuj spadki temperatur o 0.5 stopnia.
dlaczego akurat Noctua?


@gomjeden: Na razie patrze nocture, ale bede patrzył tez inne. Jak masz jakieś propozycje to chętnie zobaczę.

Potrzebuje na przedni panel 120mm lub 140mm, jeden na tył 120mm i może jeden na góre tył 120/140. Obudowa to Obudowa to Lian Li LANCOOL ONE
@Variv: Noctua jest ok poza tym że są szkaradne (i drogie)

U siebie kupiłem do Lancool II Mesh cały zestaw z Silent Wingsów od BQ, ale cena nie grała roli

Arctic są tanie a dobre

Jak masz fabryczne wentylatory w budzie od Lancool, warto wywalić i dać inne. U mnie były głośne
@Variv: nie, to chyba w miarę nowe, ale miałem już kilka wentyli od SPC głównie Sigmy. Jakość taka sobie, ale tanie. Jak masz do wyboru SPC i Arctica, bierz Arctica
Brałem od tego sprzedawcy P12 oraz P14 i z czystym sumieniem mogę go polecić. Jedno małe "ale": na pełnej prędkości nie są ciche. Ale nie ma potrzeby puszczać ich na maksa.


@gomjeden: Po to mam PWM aby sobie regulować ( ͡º ͜ʖ͡º). Więc to nie jest problem.