Wpis z mikrobloga

@KrzysztofMickiewicz: pamiętam jak w poprzedniej firmie pracował u nas Ukrainiec na busach kat. B. Szef powiedział że jak zrobi prawko na ciężarówki to mu zmieni auto i da podwyżkę. Zadzwonił do swojego ojca "tate będę na święta, kup mi prawo jazdy c+e" xD Ale #!$%@? po miesiącu wrócił i akurat dobrze jeździł więc strachu nie było. Tylko rampy poobijane przy cofaniu xD
  • Odpowiedz
Co tu zrobić jak mieli tak skorumpowany system przez ciągłe ruskie wpływy


@czarnohumorasty: sami nie są lepsi, oni w zasadzie to dopiero koło pomarańczowej rewolucji się przebudzili, ale aż do czasów Zełenskiego i pełnoskalowej inwazji to społeczeństwo było mocno skorumpowane, zoligarchizowane i o niskim kapitale społecznym. To był zresztą jeden z powodów utraty Donbasu i Krymu w 2014 r. - korupcją i tumiwisizmem przeżarte było m.in. wojsko. Przecież Ukraina już
  • Odpowiedz
Niby oni kupili prawo jazdy Wszyscy są ukraincami ?


@Chelik: Nie muszą być, nie wiem jak jest teraz ale jeszcze w zeszłym roku nie było żadnego problemu z wyrobieniem sobie prawa jazdy na Ukrainie nie będąc obywatelem i wymianą na Polskie u nas.
  • Odpowiedz
Niby oni kupili prawo jazdy Wszyscy są ukraincami ?

@Chelik: Nie muszą być, nie wiem jak jest teraz ale jeszcze w zeszłym roku nie było żadnego problemu z wyrobieniem sobie prawa jazdy na Ukrainie nie będąc obywatelem i wymianą na Polskie u nas.


@LPSzycha: I nikt serio nawet nie pisnie że coś tu nie gra xD?
  • Odpowiedz
@BiauekRemover: Pewnie dlatego, że temat jest znany. Najbardziej w tym wszystkim rozbrajają mnie dwie rzeczy: fakt, że takie prawko mógł przywieźć ci zwykły kurier i to jak długo ten proceder był tolerowany pomimo tego, że policja i urzędy były tego świadome.
  • Odpowiedz
Bzdury. Nie wiem jak i kto kupuje, ale widzę jak jadą kierowcy w Polsce ,czasami to masakra . Niby oni kupili prawo jazdy Wszyscy są ukraincami ?


@Chelik: Polecam jazdę na Ukrainie, dopiero wtedy docenisz porządek i jazdę na polskich drogach. Wiesz, że jedyne prawo to kto ma lepszy samochód ten jest pierwszy? Trochę się zmieniło, bo było jeszcze gorzej, ale ciężko się ogarnąć na wschodzie z jazdą.
  • Odpowiedz
@Chelik: Saszka następnym razem użyj deepl, bo coś słabo przetłumaczyło...
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bzdury. Nie wiem jak i kto kupuje, ale widzę jak jadą kierowcy w Polsce ,czasami to masakra . Niby oni kupili prawo jazdy Wszyscy są ukraincami ?
  • Odpowiedz
@KrzysztofMickiewicz: Jest to chyba prawda xD pracowałam kiedyś z Ukraińcami, teraz ich tylko spotykam. I ogólnie wszyscy ci Ukraińcy i Ukrainki byli spoko i w ogóle. Jedna byla taka dziwna odklejona. Zgrywala taka „hej do przodu”, byla gotowa nawet puszczać się za hajs byle szybko zarobić. Było to z 10 lat temu i ona wprost mówiła ze przyjechała do polski zarobić kasę żeby na Ukrainie kupić prawo jazdy xD
  • Odpowiedz