Wpis z mikrobloga

#atencyjnysmuteczek (mój tag)

Wszystkiego najlepszego chłopcy i mężczyźni!

Od dziś trzy dni wolnego, no i studia w końcu.

Opowiem Wam śmieszną historię.
Dziś przyszła do Nas wycieczka dzieci. Oczywiście byliśmy na Nią przygotowani. Pomijając chaos i hałas, wspomnę tylko o dziewczynce, którą zapamiętam na długo i będzie powodem stosowania antykoncepcji.
Dziewczynka zamówiła czekoladę, dałam numerek i przyniosłam, ta zaczęła coś kręcić nosem i chyba nie sądziła, że biała czekolada będzie biała. Robiła sobie w międzyczasie zdjęcie na Instagram z tego co usłyszałam.
Robiłam dalej zamówienia i nosiłam na salę. Nagle dziewczyna pstryka na mnie palcem i mówi "Może to Pani WZIĄŚĆ " - dosyć chamską tonacją, po czym dorzuca mi na tacę papierek, gdy zbieram naczynie . Nauczycielka przeprasza mnie wzrokiem. Dziewczynka chwilę później podchodzi do kasy i mówi "Mogę wymienić napój?", więc pytamy co się stało, a ona "no nie spasował mi".
Ogólnie mnie takie rzeczy nie ruszają jak przychodzą tego typu klienci, ale byłam w szoku, że tak młoda dziewczynka już zaczyna tak się zachowywać. I dziwne, że nauczycielka nie zareagowała tylko zwyczajnie przeprosiła wzorkiem i dziwnym gestem rozłożonych dłoni. Ze znajomymi stwierdziliśmy, że dziewczynka wyniosła to zachowanie z domu.

A Wam jak się wydaje? Skąd u dzieci takie zachowanie?

Trzymajcie się Wykopki (ʘʘ)
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (mój tag)

Wszystkiego najlepszego chłopcy i m...

źródło: comment_1664551697k5GsuQeuyWZV4e4taJOsGO.jpg

Pobierz

Lubicie dzieci?

  • Tak. 25.5% (38)
  • Nie. 74.5% (111)

Oddanych głosów: 149

  • 23
@smuteczek2000s: Ja bardzo lubię dzieci, ale jak mnie denerwują, to się na nie wydzieram albo daje po mordzie. Zazwyczaj mnie słuchają i chcą się ze mną bawić. Dogaduje się z nimi, bo pamiętam jak to było być dzieckiem. Najlepsze jest to, że to mali ludzie, którzy staną się tym, co im włożysz do głowy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@giguga: jedna nie zna do dziś ojca dziecka, druga żyje z jakimś gościem od kebabów, trzecia w sumie też dziecko. Te co były z bogatych domów miały kończyć na Oxfordzie i tak dalej. Dziś normalne studia na uczelni i życie przeciętne z tego co widzę po IG.

Jakby żadna nie osiągnęła jakiegoś "wow".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smuteczek2000s: kiedyś chciałbym zostać ojcem lecz potem widzę co się dzieje na świecie i jeśli bym miał okazję życiową to bym zdecydował się na adopcje. Oczywiście wszystko po porozumieniu obu stron itd itp