Wpis z mikrobloga

Sam fakt ze że 3 takich jak ty dziennie robi wpis w tym stylu sporo mówi o skali miotu tej ciemnoty.... Was jest pełno. Zaraz przyjdzie kolejny. Zjadę, wrzucę na czarno. Urażona dumą każe zrobić wpis i się wyżalić

Bądź mężczyzna a nie cipka płacząca. Wstydziłaby się. No jak dziewczynka (ʘʘ)
@cyberpunkbtc: Co ja mam uzasadniać? Dosłownie w pierwszym akapicie swojego posta napisałeś:

Nie rozumiem jak można kogoś namawiać do kupna / inwestycji w cokolwiek. Nie ważne czy to BTC, PLN, zestaw garnków dla emerytów, czy cokolwiek innego. Ja #!$%@? jakie to jest żałosne. Nie wiem jak można coś takiego robić...


Dalej to samo powtórzyłeś jeszcze 10 razy. Później w odpowiedzi na mój komentarz piszesz:

kolejny imbecyl... Gdzie ja piszę że absolutnie
@FerdynandMagellan: #!$%@? przeczytalem co jakie to tępe (°°

Jest dobre namawianie i jest złe, za to twój wpis to idiotyczna skrajność. Gdyby absolutnie nikt nie "naganiał" i każdy stuprocentowo stosował się do twoich standardów, to dzisiaj btc byłby ciekawostką historyczną. Także podziękuj dobrym naganiaczom, bo tylko dzięki nim możesz się od tego odciąć i #!$%@?ć takie wyższościowe kocopoły.


Twój wysryw opiera
cyberpunkbtc - @FerdynandMagellan: #!$%@? przeczytalem co jakie to tępe (╯°□°)╯︵ ┻━┻
...