Wpis z mikrobloga

  • 0
@malinq mam Brytyjczyka długo wlosego i właśnie rozważam bengala tylko pytanie czy mieszkanie nie będzie mu male bo mam 70m2 a koty całe życie miałem w domu rodziców dostepem do podwórka
  • Odpowiedz
Jak się zachowuje? Bo planuje kupić sobie właśnie bengala?


@Moregank_Freeman: aktywna - jak to kociak, bo w sumie ma niewiele ponad pół roku. Szybko się uczy poleceń z użyciem clickera, ma #!$%@? na punkcie papieru toaletowego i ręczników papierowych i muszę za nią ganiać i chować to przed nią, żeby się tym nie zapchała. 16h dziennie i tak śpi. Czasami ma napady głupawki. Mimo, że zaznała wolności w postaci spacerów to
  • Odpowiedz
@Fixusa: niestety kumplu nie doradzę. Jira jest jedynym kotem w domu więc nie potrafię się odnieść, a czytałem, że bengale są bardzo terytorialne.

Chociaż z drugiej strony widziałem mnóstwo filmików na youtubie gdzie nie sprawiają kłopotów w tej kwestii. Myślę, że to zależy od kota.
  • Odpowiedz
@malinq: Właśnie czytałem, że ro bardzo ruchliwe kociaki. Najbardziej boje się, że przy głupawce wejdzie mi na telewizor i zrzuci przy napadzie głupawki. No nic zastanowię się jeszcze przed zakupem. A ogólnie wrażenia masz po zakupie na plus ? Pozdro.
  • Odpowiedz