Wpis z mikrobloga

Krótka kompilacja z wyzwiskami Nitra względem randomowych ludzi na rozmowach telefonicznych

Na tym w głównej mierze zyskał popularność, oglądnąłem zaledwie 5 czy 6 jego rozmów, a było ich chyba ponad 100, więc skala poniżania i obrażania ludzi przez niego jest ogromna. Wezmę pod lupę też jego rozmowy na omegle, mam zamiar przeglądnąć wszystkie, ale to kilka dnia mi zajmie, bo nie będę poświęcał na to całego wolnego czasu w trakcie dnia. Chcesz, żeby ten manipulant i hipokryta odpowiedział jakoś za swoje czyny? Wyślij Muranowi, niech to nagłośni. Bawi mnie, to że wszyscy robią z Murana najgorszego na świecie, wyrzucić go z Fame i w ogóle, a Nitruś taki biedny, gdzie jedyne co Muran zrobił, to się zapytał Takefuna ile jeszcze będzie się od alimentów wymigiwał.

#famemma #wardega
D.....8 - Krótka kompilacja z wyzwiskami Nitra względem randomowych ludzi na rozmowac...
  • 21
  • Odpowiedz
@DEJW88: Przesłuchałem kompilację i czuję, że więdną mi uszy. To, że mlekołak jest zjebem, wie chyba każdy, ale zastanawia mnie, co w głowie mają dzieci, które go tak zaciekle bronią.
  • Odpowiedz
@kalopsia: Jak dzwoniłeś po obcych ludziach i pytałeś, czy lubią w dupę albo czy ktoś się na nich spuścił, to powinieneś się #!$%@?ąć w beret.

Nasze pranki gimnazjalne zaczynały się i kończyły na dzwonieniu domofonem i mówieniem, że ziemniaki czy jajka.
Ojciec - za tekst o spuszczeniu się i ruchaniu córki - spuściłby taki #!$%@?, że na dupie bym nie usiadł przez tydzień.
  • Odpowiedz
@kalopsia: Obrażanie, kompromitowanie ludzi, a następnie wrzucanie to do internetu, narażając te osoby na identyfikację w ich środowisku, na wstyd oraz na szyderę ze strony znajomych? Nic złego, który nastolatek tak nie robił! Nie znam żadnej osoby, która by coś takiego wrzucała to do internetu. To nie było nic złego, tak?

Zapytanie się Takefuna przez Murana, czy długo będzie się od alimentów wymigiwał? Obrzydliwe, niedopuszczalne. Jak można narażać dziecko na szyderę
  • Odpowiedz
@JamesDellay: Już pomijając obrażanie i kręcenie beki z dziewczyny, która ogłosiła się, że może podjąć pracę jako opiekunka. Tak jak pisałem, to zaledwie fragmenty z 5 z ponad 100 rozmów telefonicznych.
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji: Ja mu już podesłałem, jak dużo osób mu podeśle to udostępni to, choć nie jest ta kompilacja dostatecznie wyczerpująca, tak jak pisałem wziąłem pod uwagę zaledwie 5 jego rozmów telefonicznych, a przeprowadził ich ponad 100, więc to powinno być z 3 razy dłuższe, ale na początek wystarczy.
  • Odpowiedz
@DEJW88: Dobra, odpowiem choć nie lubię osób jak ty która cynicznie przekręca prawdę aby pasowała pod ich tezę mimo że doskonale wie że mówi nieprawdę lub wymyśla.

Dyskusja na temat tego czy ten content był zły/dobry w mojej opinii nie ma większego sensu bo odpowiedź jest jasna, nie był to dobry content i dlatego jest go zdecydowanie mniej, nie tylko u nitrozyniaka ale i w całym internecie. Kilka lat temu filmiki
  • Odpowiedz
@kalopsia: Odkleiłeś się stary.

"I ostatnie: skończ z tym kłamstwem że hoho jak to, Muran tylko rzucił raz szwagrem do Takefuna i takie oburzenie- Murańscy przez dłuższy okres wrzucali na swoje instagramy memy z wykopu na ten temat, w czasie wojny na Ukrainie Jaca nazywa Nitrozyniaka rosyjskim agentem używając starannie wyciętych fragmentów większej całości i podając nieprawdziwe informacje że pochodzą one z okresu gdzie wojna już wybuchła kiedy były one sprzed
D.....8 - @kalopsia: Odkleiłeś się stary. 

"I ostatnie: skończ z tym kłamstwem że ...

źródło: comment_1664472211TotbSU65ttzyh1O49UBFak.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
a co jeśli Ci powiem gowniaku ze pracę doktorską mam złożona i mogę Cię uczyć?

@ziko100: Pewnie nic nie powie, ponieważ ludzie tacy jak @kalopsia, zazwyczaj nie mają nawet matury. Po takich nielogiczne fikołkach jest to dość prawdopodobne.
  • Odpowiedz
@ziko100: Fakt że niby masz mieć doktorat mówi więcej o tobie niż o mnie, jeżeli swój czas wolny spędzasz na wykopie obrażając youtubera. O ile to oczywiście nie jest doktorat w farmazoniarstwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) I mam nadzieje że uspokoisz się jeżeli ci powiem że ja na spokojnie z moją magisterką mogę prowadzić zajęcia z osobami starszymi od nas oboje, nie jesteś taki wyjątkowy
  • Odpowiedz